Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jo,gosciu mi zwrocil,bo niby odstaja ledy w h*j:doh::doh:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

korekta juz byla Bieniu?

Opublikowano

Kto jutro będzie bo nie wiem czy przyjeżdzać:naughty:

Opublikowano

a szykuje sie cos extra:eusathink:

Opublikowano

No jakiegoś browarka postawię za nowy kolorek:naughty: i Bieńkową kiełbaskę można by było opier...dolić:decayed:

Opublikowano

ja bede dopiero ok 20

browarka chwyce, kielbache i malosolne ogory jesli nie zapomne :decayed:

Opublikowano
ja bede dopiero ok 20

odbierz te podkładki z ASO

:hi:

Opublikowano

myslalem ze mowilem ci abys chwycil przy okazji jak sam tam bedziesz - ale moze zle pamietam

w takim przypadku zaraz odbiore

Opublikowano

Mi by też pasowało o 20 bardziej:naughty:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Bieniek będziesz jutro bo byś mi manetkę przełożył:whistling:

Opublikowano
myslalem ze mowilem ci abys chwycil przy okazji jak sam tam bedziesz - ale moze zle pamietam

w takim przypadku zaraz odbiore

byłem dwa razy po graty w ASO ale nie brałem bo jak wezmę to muszę specjalnie lecieć do GD Ci je przywieźć :whistling:

Opublikowano

Wszystko fajnie Panowie tylko jutro robimy spota po staremu: na Matarni, sektor B11, godz. 19.00 Wiele osób o to prosiło, więc mam nadzieje, że nikt z deklarujących się nie da ciała i frekwencja będzie za***ista. Olo na pewno też się ucieszy!!!

Opublikowano

W którym to miejscu?

Opublikowano

Matarnia, czy sektor B11

Opublikowano

Nie no Matarnia wiem gdzie jest a ten sektor to gdzieś na parkingu tak?

Opublikowano
myslalem ze mowilem ci abys chwycil przy okazji jak sam tam bedziesz - ale moze zle pamietam

w takim przypadku zaraz odbiore

byłem dwa razy po graty w ASO ale nie brałem bo jak wezmę to muszę specjalnie lecieć do GD Ci je przywieźć :whistling:

ja cie zaraz przetrące za te specjalnie jechać :decayed:

do miasta to z miłości i dumy powinieneś codzień przyjeżdżać

lepiej nie będe pisał jaki to jest koszt tych blaszek:naughty:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Wszystko fajnie Panowie tylko jutro robimy spota po staremu: na Matarni, sektor B11, godz. 19.00 Wiele osób o to prosiło, więc mam nadzieje, że nikt z deklarujących się nie da ciała i frekwencja będzie za***ista. Olo na pewno też się ucieszy!!!

mi tam pasuje jak ulał

tylko wtedy bez grilla??

Opublikowano
Nie no Matarnia wiem gdzie jest a ten sektor to gdzieś na parkingu tak?

Wjeżdżasz na podziemny, na rondzie w lewo i do końca!

Opublikowano

Tzn najpierw jest rondo czy jak wjadę do podziemnego?

Opublikowano

Jak wjedziesz do podziemnego.

Opublikowano

To tam nawet na tych parkingach mają ronda:grin:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

A ile wstępnie ma być osób?

Opublikowano

10 aut przynajmniej powinno być, ale liczę na więcej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.