Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jutro ? wieczorkiem ?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro ? wieczorkiem ?

Dzień ok... pozostaje godzina i miejsce... jeżeli o mnie chodzi po 18 najlepiej... miejsce do ustalenia... ale podobno ma padać wiec chyba dach by się przydał :)

Opublikowano

Te felgi co proponujecie Przemasowi to jakies takie... dla dziadka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Te felgi co proponujecie Przemasowi to jakies takie... dla dziadka :decayed:

spoko loko :) ja już mam w planie jedne, tylko nigdzie ich nie ma w używkach :)

po 18 pasuje jak najbardziej, nawet ciut później (19...)

Opublikowano

spoko loko :) ja już mam w planie jedne, tylko nigdzie ich nie ma w używkach :)

Pochwal sie :kox:

Opublikowano

jutro ? wieczorkiem ?

moze byc :th:,Przemek,daj znac gdzie i godz.

Opublikowano

po 18 pasuje jak najbardziej, nawet ciut później (19...)

godz 19 ok. miejsce mi obojętne... podjadę gdzie trzeba:)

Opublikowano

Te felgi co proponujecie Przemasowi to jakies takie... dla dziadka :decayed:

Za tego dziadka to żebyś w beret nie dostał :tongue4:nic do głowy

Opublikowano
  • Autor

spoko loko :) ja już mam w planie jedne, tylko nigdzie ich nie ma w używkach :)

Pochwal sie :kox:

zaintrygował mnie pakiet Titanium :naughty:

2478919487_34f31f46ce_b.jpg

Opublikowano

Juz Ci go proponowalem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Juz Ci go proponowalem :tongue4:

no to znajdź mi jeszcze te fele w dobrej cenie, są na ebay.de nówki za 1200 EUR ... :disgust:

Opublikowano

po 18 pasuje jak najbardziej, nawet ciut później (19...)

godz 19 ok. miejsce mi obojętne... podjadę gdzie trzeba:)

Przemek to gdzie jest dziś spot?

Opublikowano
  • Autor

aa

Gajos odpowiada ?

Opublikowano

Juz Ci go proponowalem :tongue4:

no to znajdź mi jeszcze te fele w dobrej cenie, są na ebay.de nówki za 1200 EUR ... :disgust:

Sam chetnie bym takie przytulil :pociesz:

Opublikowano

aa

Gajos odpowiada ?

Jak dla mnie ok. To o 19 będę pod salonem.

Opublikowano

mozna juz zamawiac ramki pod tablice,bedziecie zamawiac?

mozna by zrobic zbiorowe zamowienie,ja bym sie pisal :)

Opublikowano

mozna juz zamawiac ramki pod tablice,bedziecie zamawiac?

mozna by zrobic zbiorowe zamowienie,ja bym sie pisal :)

Ja będę zamawiał... pewnie, że możemy grupowe zamówienie zrobić :) Można zrobić pdobnie jak w przypadku kubków do Krk:

każdy zamawia indywidualnie a zostaną przesłane jedną paczką.

Opublikowano

Ja tam mam w D... grupowe zamawianie, z poprzedniej partii jeszcze mi dwa komplety zostały, bo połowa ludzi się wycofała.

Opublikowano

No Mateusz dla naszej paczki (jest zaledwie chyba 5-6) spokojnie mozna zamawiać, tak mi się wydaje.

Opublikowano
  • Autor

Ja tam mam w D... grupowe zamawianie, z poprzedniej partii jeszcze mi dwa komplety zostały, bo połowa ludzi się wycofała.

najpierw zebrać kasę od ludzi, potem dopiero zamawiamy :th:

Wtedy nie jest się straconym.

zaraz spojrzę w zamówienia i pomyślimy

Ja tam mam w D...

d.upa pisane dużą literą :kox::lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.