Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

To może się doczekamy ciebie :tongue4:[br]Dopisany: 02 Maj 2008, 19:03 _________________________________________________Ferkfencja jak zwykle do d*py ale jednak jest parę osób na które można liczyć. Podziękował :hi:

No i kolega Łepski mam nadzieję, że nam się nie wykruszy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede sie staral :decayed: Jeszcze raz dzieki za rameczki :hi: i do nastepnego razu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowalem dzisiaj do 22 :wallbash:,zamknalem sklep i karnolem sie na skwer,majac nadzieje,

ze moze jeszcze bedziecie :dance:,ale niestety :doh1:

moze nastepnym razem :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od środy byłem już na majówce dlatego zależało mi na szybkiej odpowiedzi na kiedy się decydujecie a tu nic... :no: Szkoda że Pre nie odbierał fonu bo może by się nam udało zrobić wizytację spota z krawaciarzami... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

piszę tutaj bo chciałbym zasięgnąć opinii o warsztatach montujących auto alarmy lub inne zabezpieczenia w Trojmieście (a najlepiej w Gdańsku). Mam a4 od niedawna i chciałbym się jeszcze nim pocieszyć i pokazać się na spocie :) Myślę, że już wiem jakie zabezpieczenie chcę założyć a teraz szukam jakiejś odpowiedniej firmy. Możecie Koledzy coś polecić? Jakie macie doświadczenia z trojmiejskimi monterami zabezpieczeń samochodowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Mam pytanko a zarazem prośbe na temat http://moto.allegro.pl/item357109723_to_jest_master_2_8dti_max_raty_.html czy ktoś by dysponował wolną chwila i podjechał sprawdzić tego masterka ? Był bym bardzo wdzieczny , chodzi mi dokładnie o to w jakim ogólnym jest stanie czy faktycznie wyglada na te 200 tys km ( watpie no ale moze .... ) itd. sprawdzalem go po Vinie no ale niestety historii nie ma był sprowadzony pod koniec 2003 roku do Polski....

Z góry dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

piszę tutaj bo chciałbym zasięgnąć opinii o warsztatach montujących auto alarmy lub inne zabezpieczenia w Trojmieście (a najlepiej w Gdańsku). Mam a4 od niedawna i chciałbym się jeszcze nim pocieszyć i pokazać się na spocie :) Myślę, że już wiem jakie zabezpieczenie chcę założyć a teraz szukam jakiejś odpowiedniej firmy. Możecie Koledzy coś polecić? Jakie macie doświadczenia z trojmiejskimi monterami zabezpieczeń samochodowych?

504525785 na Jaskowej ma firme,wlasnie zakladalem u niego alarmy do mojej swiezej B7-ki,robilem u niego tez passata B5,moj brat robil passata B6-jak na razie auta stoja pod domem :rolleyes:

chlopak zna rozne fajne patanty

ludzie robia u niego auta za 300-500 tysi

polecam (i idzie sie z cena dogadac :th:)[br]Dopisany: 05 Maj 2008, 17:34 _________________________________________________zyjecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czyżby ktoś ma doła :gwizdanie:

to do mnie?? nie, nie wszystko ok :th:[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 22:26 _________________________________________________Ale dzięki za troskę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny co tu taka :>cisza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Przemas wypadało by się pochwalić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemas wracasz do życia? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to za życie :)

wiecie.. teraz "weryfikują" umowy w Urzędzie Celnym i na komplet dokumentów muszę czekać... uwaga...

tydzień !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to za życie :)

wiecie.. teraz "weryfikują" umowy w Urzędzie Celnym i na komplet dokumentów muszę czekać... uwaga...

tydzień !

potwierdzam :disgust: i ani dnia mniej

w miedzyczasie zalatw VAT25 w skarbowce,ja myslalem,ze skarbowka potrzebuje kwit zaplaconej

akcyzy i poszedlem dopiero jak go dostalem-kosztowalo mnie to dodatkowe 4 dni(sob,niedz,pon,wto) :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...