Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ty to Łukasz zapierdzielasz, ja dopiero do domu dojechałem (no fakt że strasznie okrężną drogą jechałem :wink4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

ło matko, to ja widzę że mnie dwa spoty ominęły przed tym dzisiejszym :)

(sorki mat i mat że ze Słupskie nie wyszło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to jednak bylo pod ASO Gajos kolo KFC... :mysli:

to czerwone GSL to Twoje było jak przyjechała lazurowa ® A4ka i czarna a3jka ?

no było zagadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to ja na poczatku bylem, byl topic ze pod groblewskim pojechalem jednak pod gajosa bo wydawalo mi sie ze ktos sie pomylil ale o 20 tylko wy przyjechaliscie do tego ta a3 i myslalem ze jednak moze pod groblewskim jest spot. Zagadac nie bylo jak bo padal deszcz, a wy sie schowaliscie w aucie nikt wiecej nie przyjechal na 20 takze pelen rozczarowania ;( pojechalem. Dobrze ze w Sopocie mieszkam takze blisko mialem, a moze nastepny spot na operze w sopocie? Tam jak podjedzie ktos a4 to nie ma bata ze nie na spot'a, a pod ASO audi to jednak nie koniecznie . :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod ASO był raczej spot "techniczny" :) no ale ok, teraz już i ja będę wiedział co i jak, właściwie tez mogłem zagadać (gdzie jest ta emota co wali się młotkiem w łeb ? :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow z trojmiasta :),jestem tu nowy,w srode jade po a4 B7,mam jedna juz upatrzona i wlasnie po nia jade,2.5 TDI 163ps w manualu z takim wyposazeniem jak chce,zastanawiam sie tylko nad silnikiem,czy nie kupic 2.0 TDI 140ps,co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej patrzył na wyposażenie i stan, oba silniki nie robią szału niestety (V6tka ma przynajmniej jakiś fajny dźwięk :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gre wchodza tylko TDI,na 3.0 i 2.7 nie stac mnie,czyli tan 2.0 tez nie jest taki dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam manuala. Ale z tego co słyszałem: ''multi to kibel'' tip jest o wiele lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podobno w B7 (2005) juz ja poprawili i jest wszystko ok,szkoda ze nie bylem na ostatnim spocie,moze ktos byl tam multitroniciem,bym pogadal i zobaczyl jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko kupione :decayed:

dzieki za pomoc i nformacje,wybralem manuala(choc bylem bliski kupienia multi) i jestem bardzo zadowolony :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witamy kolejną klubową B7 w Gdyni. Obowiązkowo na spocie musisz się wyświetlić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...