Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dziś nie dałem rady wpaść. :(

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra, Mydlo jedzie ktos jeszcze wpada :question:

Opublikowano

ja dopiero skończyłem robotę, za nim się ogarne to będzie już za późno

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ja dojechalem, a prowodyrow nie ma :facepalm:

jak nie jak tak:cool1:

Opublikowano

Słoną sorry,ale nikt nie bedzie ustawial godzin pod Ciebie jak jestes raz na miesiąc.wczesniej można pisać o innej godzinie a nie dzien przed.

Opublikowano

Bieniek, nie o to mi chodzi, wlasnie przez to Wasze ustalanie spotow to o 17 to o 18 nie przyjezdzam. Jakby spoty były normalnie na 19 to bym przyjezdzala o 19.30 tak jak zawsze i by było spoko, bo jeszcze by ludzie byli.

Jak widzisz, nie jestem jedyna osoba ktora to mowi...

wkurza mnie to juz...

Nie jestem w stanie fizycznie byc wczesniej niz na po 19 na spocie i tyle. Zawsze tak bylo, bo taki mam tryb pracy, ze koncze ją o 19!!

Opublikowano

Hmmm ale My byliśmy w środę do 20.30 i czemu Ciebie nie było:whistling:

Opublikowano

Dzisiaj na Litewskiej widziane RS4 b5 czarne :kox: Rej GDA

Opublikowano

Widziany przed chwila w Tesco na Chyloni srebrne B6 sedan GWE 35696 :cool:

Opublikowano

Łepski i co z tego jak połowa z klubowiczów nigdzie się nie spotyka:facepalm:

Opublikowano

Rozważam zakup elm'a prawdopodobnie stąd: ELM327 Bezprzewodowy ELM 327 Bluetooth 1.4b BT PL (2670801999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeżeli są chętni piszcie PW może przy większej liczbie coś wynegocjujemy.

Opublikowano

Ja bym proponował raczej coś takiego ELM 327 2.1 BLUETOOTH OBD 2 OBDII expres wysyłka (2673987242) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Domjenick to testował i mówił że oki więc jest temat sprawdzony jak coś jestem chętny:naughty:

Opublikowano

Tylko, że to jest chinol...

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Sam nie wiem co wybrać ale na niebieskiego mam już trzech chętnych, jutro chcę negocjować cenę lub chociaż wysyłkę gratis.

Opublikowano

Ale tzn. że będzie po polsku? Ja mam już programik ściągnięty na telefon i jest po angielsku:naughty:

---------- Post dopisany 09-10-2012 at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 20:28 ----------

Potrzebuje pożyczyć wyjmaki do radia....

Opublikowano

U Ola chyba sa :decayed:

Opublikowano

No wiem ale potrzebuje na kilka dni a Olo może będzie potrzebował chyba że ma kilka kpl.:naughty:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Co jutro robimy:whistling:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Pomóżcie jakie wybrać bixy bo nie mogę się zdecydować:facepalm:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3c804229f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cf624d79d.html

Opublikowano

Black madafaka :jerk::jerk:

Opublikowano

A mi chyba raczej podobają się te ze srebrnymi obwódkami bo chyba będzie trochę za czarno na te drugie:kwasny:

Opublikowano

Witam Pany, wiecie co jest moze z AZ serwis bo probuje od dwoch dni sie dodzwonic i nic, napisalem tez maila i... nic... Mam gruba sprawe - pompe oleju w BLB i kilka innych popierdolek i chcialbym to zalatwic w przyszlym tygodniu a nie moge ni c**ja kontaktu zalapac...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.