Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem tu (zapomniałem nazwy,ale poznałem,wujek google działa:grin:) pensjonat Joanna,było całkiem fajnie i blisko centrum.

http://s16.postimg.org/quw2zkcu9/image.jpg

Ja Ci jebne byłeś w Jastarni i sie nie odezwałeś:facepalm::bicz2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

To było z 5 lat temu,albo dalej:wink:

...a 13 lat temu miałem bar w Jastarni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możecie polecić jakieś ładne ciekawe miejsca w trójmieście (najlepiej Gdynia lub Rumia) na zrobienie fotek z autem? :decayed: mam ochotę na małą sesyjkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś sie do mydlanego,on na giełdzie rożne pogniłe scierwa kupuje,może i na jakim zlomowcu pralkę ci znajdzie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś sie do mydlanego,on na giełdzie rożne pogniłe scierwa kupuje,może i na jakim zlomowcu pralkę ci znajdzie:naughty:

Fakaj się:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie to auto? Wie ktoś o nim coś więcej? Dla mnie wydaje się ok, ale nigdy nie miałem turbo benzyny z quattro tym bardziej i boję się, a nawet jestem pewien, że mogłem sporo przeoczyć..

To co zauważyłem i powiedział mi sprzedający to:

1. Podczas puszczenia gazu na wyższych obrotach czuć dosyć mocne szarpnięcie. Podobno wszystko zrobione, podpory wału, most wymieniony, sprzęgło i koło zamochowe też i nie wiadomo co jest przyczyną. Czy możliwe żeby była to kwestia braku strojenia?

2. Słabo działające hamulce. Podobno wina uszkodzonej linki ABS. Żadna kontrolka się nie włącza. Zna ktoś temat? Podobno ma to być zrobione jeszcze przed sprzedaniem.

3. Nie podłączone spryskiwacze. 2 kabelki pod maską przygotowane. Dużo problemu żeby to uruchomić? Jak sprawdzić czy te spryski w ogóle są?

4. Turbo dmucha chyba coś ok 1 bar ustawione na manualnym kontrolerze. Czy to poprawne rozwiązanie?

Co o tym wszystkim sądzicie?

A może znalazłby się ktoś kto pomógłby mi jeszcze raz obejrzeć (dzisiaj wieczorem nie było gdzie wjechać na podnośnik)? Byłbym bardzo wdzięczny!

Pozdrawiam, Mateusz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie to auto? Wie ktoś o nim coś więcej? Dla mnie wydaje się ok, ale nigdy nie miałem turbo benzyny z quattro tym bardziej i boję się, a nawet jestem pewien, że mogłem sporo przeoczyć..

To co zauważyłem i powiedział mi sprzedający to:

1. Podczas puszczenia gazu na wyższych obrotach czuć dosyć mocne szarpnięcie. Podobno wszystko zrobione, podpory wału, most wymieniony, sprzęgło i koło zamochowe też i nie wiadomo co jest przyczyną. Czy możliwe żeby była to kwestia braku strojenia?

2. Słabo działające hamulce. Podobno wina uszkodzonej linki ABS. Żadna kontrolka się nie włącza. Zna ktoś temat? Podobno ma to być zrobione jeszcze przed sprzedaniem.

3. Nie podłączone spryskiwacze. 2 kabelki pod maską przygotowane. Dużo problemu żeby to uruchomić? Jak sprawdzić czy te spryski w ogóle są?

4. Turbo dmucha chyba coś ok 1 bar ustawione na manualnym kontrolerze. Czy to poprawne rozwiązanie?

Co o tym wszystkim sądzicie?

A może znalazłby się ktoś kto pomógłby mi jeszcze raz obejrzeć (dzisiaj wieczorem nie było gdzie wjechać na podnośnik)? Byłbym bardzo wdzięczny!

Pozdrawiam, Mateusz!

Wrzuć temat tutaj;

Zakup kontrolowany - Kupujemy auto

może ktoś już oglądał to auto

z mojej strony to;

1. podejrzewam wykończoną poduchę pod skrzynią

2. może padnięta pompa, kontrolka nie musi się świecić

3. 30 minut roboty, żeby sprawdzić czy są wystarczy unieść zaślepkę

4. i to jest największa głupota:facepalm:

mogę podjechać z tobą go zobaczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Szukam sobie jakiejś A4 quattro i byłem dzisiaj oglądać:...

Niewiem jakie masz kryteria wyboru ale ja bym odpuścił blisko dwudziestoletnie B5 za tą kasę.

Wysłane z telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie! Szukam sobie jakiejś A4 quattro i byłem dzisiaj oglądać:

[/url]

Niewiem jakie masz kryteria wyboru ale ja bym odpuścił blisko dwudziestoletnie B5 za tą kasę.

Wysłane z telefonu...

Mam takie kryteria, że chcę po prostu kupić dobre auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów sie z mateogda,przejedz sie jego autem,będziesz miał punkt odniesienia,jak powinno jeździć B5 godne uwagi,a pdzede wszystkim,takich pieniędzy,może nawet sie dogadacie,kilka razy wspominał,ze przesiadlby sie na cos nowszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym Mateogda z tego co widzę ma FWD oraz Tiptronic, a ja chciałbym Q oraz manual ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że za tą kasę masz zdrowego polifta i parę groszy na mody... Nikt nie szykuje tak auta żeby jeździć do kościoła.

Wysłane z telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z tym zdrowym poliftem nie jest tak łatwo jakby mogło się wydawać... ponadto potrzebuję też lpg także wymagania mam dosyć ostre :)

sam na pewno wiesz ile kosztują modyfikacje, tym bardziej, że nie mam możliwości grzebania samemu, musiałbym komuś to zlecać, a to z kolei znowu podnosi koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...