Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To swoją drogą

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej, znacie może jakiegoś dobrego elektronika w trójmieście, padł mi chyba procesor w liczniku bo źle pokazuje ilość paliwa, a po odłączeniu przewodu przy pływaku dalej pokazuje full zamiast rezerwy :facepalm: Chciałem rezać kompa pokładowego bo nie mam a teraz siano na to pójdzie...

Opublikowano
Hej, znacie może jakiegoś dobrego elektronika w trójmieście, padł mi chyba procesor w liczniku bo źle pokazuje ilość paliwa, a po odłączeniu przewodu przy pływaku dalej pokazuje full zamiast rezerwy :facepalm: Chciałem rezać kompa pokładowego bo nie mam a teraz siano na to pójdzie...

Pisz do CWIARA od jest spec od liczników :wink:

Opublikowano

Ok, dzięki :hi:

Opublikowano

ta tylko cwiara urzęduje we Wrocławiu

Opublikowano

Ja dzisiaj w Gdyni na noc oze w porcie spot

Opublikowano
ta tylko cwiara urzęduje we Wrocławiu

można mu wysłać licznik i ogarnie :wink:

Opublikowano

Czy ktoś wpada czasem na czwartkowe spoty przy McDonald's na Przymorzu? Całkiem dużo się tam dzieje, przy hali Oliwii chłopaki upalają sprzęty, przyjeżdża całkiem dużo autek, większość VAG :) Wczoraj ktoś z A4 klubu był, zastanawiam się kto to był, kierowca gdzieś krążył ale przy samochodzie nie znalazłem. Czarne B6 sedan, z dwoma kominami Ultera 90mm z lotką z tyłu, nie jestem pewien ale czy to było słynne 2.7bt ? :) Czyli Bienkowóz? :)

:evil2:

Opublikowano

To ja :))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
z dwoma kominami Ultera 90mm ...

To już z suwmiarką się na spotach biega :question::grin:

Opublikowano

Dokładnie było 92,3mm :) Do niektórych to trzeba by z metrówką :evil:

Tak na marginesie, ostatnio dużo policji lata we wtorki i czwartki w okolicy, wczoraj suszyli przy starym Media Markcie :police:

Opublikowano

Panowie kto lata ladnym b6 w avancie. Przod zderzak kratki jak od rsa. Oklejony b6 i turboelita. Sliczna sztuka czesto mi w w Oliwie przelatuje po spacerowej. Gd 900 ... albo 890

Opublikowano

grzes283 pan do ciebie:grin::wink:

Opublikowano

Spocimy w środę cos?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Spocimy w środę cos?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Można by:wink:
Opublikowano

W środę piszę się, podajcie miejsce, może coś w okolicy Oliwy/Przymorza? Może Mc'D ? -koło 20:00 ?

I czy ma ktoś może w zapasie nadmiarowe klubowe ramki pod rejestrację? Mam zamiar zamówić ale jeśli ktoś by miał to chętnie odkupię na spocie.

Opublikowano
W środę piszę się, podajcie miejsce, może coś w okolicy Oliwy/Przymorza? Może Mc'D ? -koło 20:00 ?

I czy ma ktoś może w zapasie nadmiarowe klubowe ramki pod rejestrację? Mam zamiar zamówić ale jeśli ktoś by miał to chętnie odkupię na spocie.

W nazwie tematu jest, Matarnia godz. 19 :wink:

Opublikowano

Panowie posiada ktoś na zbyciu wzmacniacz Bose do a4 b5 avant?

Opublikowano

To znów powróciliśmy do Matarni? :D Tam już milion lat chyba nikt nie zaglądał, albo coś mi umknęło?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.