Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, macie jakieś zaufane warsztaty w Malborku gdzie sprawdzę auto? Ew potrzebuje kogoś z kompem i miernikiem lakieru kto pojedzie tam ze mną obejrzeć auto, oczywiście zapłacę :-)

http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-190km-orginal-s-line-quattro-igla-i4549645181.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, macie jakieś zaufane warsztaty w Malborku gdzie sprawdzę auto? Ew potrzebuje kogoś z kompem i miernikiem lakieru kto pojedzie tam ze mną obejrzeć auto, oczywiście zapłacę :-)

http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-190km-orginal-s-line-quattro-igla-i4549645181.html

wracasz do acztyryje :question::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kkm jest z Malborka

on jest ze Starogardu gdańskiego a to auto wyżej to angol, było już omawiane wcześniej w paru wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców każdy chce być taki jak my :D

Wiem, że jestem za***isty :kox:

Ty też :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angol? To c**jowo :-/ A już się napalałem :-) No generalnie chcę wrócić do A4 ale jeśli nie znajdę nic fajnego to rozważam też inne opcje :-) Szukam 1.8T w B6 lub B7, myślałem też o 3.0TDI ale jak się naczytałem ile kosztują remonty jeśli się zaczną sypać to dziękuję... W zasadzie to nawet B5 mogę łyknąć jeśli trafi się jakiś wypas w 1.8T ale tylko wersja 180KM w Quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angol? To c**jowo :-/ A już się napalałem :-) No generalnie chcę wrócić do A4 ale jeśli nie znajdę nic fajnego to rozważam też inne opcje :-) Szukam 1.8T w B6 lub B7, myślałem też o 3.0TDI ale jak się naczytałem ile kosztują remonty jeśli się zaczną sypać to dziękuję... W zasadzie to nawet B5 mogę łyknąć jeśli trafi się jakiś wypas w 1.8T ale tylko wersja 180KM w Quattro.

Kolega cymek ma fajno b5 na sprzedaz... :whisteling:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Mk ale teraz przez miesiąc w DE

Szparagi? o tej porze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta czerwona B5 na allegro? Za 25k? Szczerze to jakbym chciał jeździć takim projektem to wolę kupić serię i sam sobie wymodzić. Ciężko mu będzie sprzedać to auto nawet za dużo niższą cenę. 25k za B5 to hardcore, no chyba że S4 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja glupi jestem, ale ja bym bral. Liczaac dopicowanie tego projektu, godziny spedzone na modzeniu, chuchanie i dmuchanie...

Chcialbym dostac nawrt serie 2.7bt ktore by bylo w polowie tak zadbane.

Jakby oferta nadal byla aktualna za 8mcy to bralbym bez zastanowienia... :kox:

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Chociaz fakt faktem bardziej sie czlowiek rozczula nad wlasnym projektem niz kupionym, zalezy kto czego szuka.

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja glupi jestem, ale ja bym bral. Liczaac dopicowanie tego projektu, godziny spedzone na modzeniu, chuchanie i dmuchanie...

Chcialbym dostac nawrt serie 2.7bt ktore by bylo w polowie tak zadbane.

Jakby oferta nadal byla aktualna za 8mcy to bralbym bez zastanowienia... :kox:

Nie głupi tylko masz inne priorytety :-) Pamiętaj, że na zlotach zawsze byłbyś tym, który jeździ autem Cymka, to są minusy kupowania aut zrobionych przez kogoś innego :-) Zresztą wszystko zależy od tego, kto czego szuka, ja nie wątpię że to bardzo zadbane auto ale ja już na glebie jeździłem, było fajnie ale teraz szukam normalnego auta, bardziej na rodzinne wyjazdy wakacyjne niż krótki lans po dzielni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...