Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to w srode juz odnowiona fura wpadasz?

wpadam,wpadam :kox:

rezerwuje ktos tor?

kto jest chętny?

rezerwacją może zajmiesz się ty Olek :),masz najbliżej :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wywalilo mi kontrolke air bag usunal by mi ktos blad vagiem?? :(

Opublikowano

hehe mam ten sam problem od razu jak odpalam auto zapala się kontrolka :( Brat mi popsuł auto aaaaa 2 dni mnie nie było, wracam i kontrolka się świeci. Mam nadzieje ze do środy będę już miał zimowe kółka. Bo jak na razie mam je w częściach, opony na jednej stercie felgi na 2 :D

A ile kosztują gokarty ?

Opublikowano

A ile kosztują gokarty ?

o co,na chipsa oszczędzasz :mysli::tongue4:

Opublikowano

wywalilo mi kontrolke air bag usunal by mi ktos blad vagiem?? :(

spoko loko, zawsze mam VAGa w aucie...

gokarty moge zaklepac, tylko ile osob bedzie na 100% ? i czy spotykamy sie przy kartach czy jedziemy z matarni? jezeli tak to na ktora.

KOSZT kolo 50 zeta, za 15 minut . tak bylo ostatnio chyba..

Opublikowano

wywalilo mi kontrolke air bag usunal by mi ktos blad vagiem?? :(

spoko loko, zawsze mam VAGa w aucie...

gokarty moge zaklepac, tylko ile osob bedzie na 100% ? i czy spotykamy sie przy kartach czy jedziemy z matarni? jezeli tak to na ktora.

KOSZT kolo 50 zeta, za 15 minut . tak bylo ostatnio chyba..

no faktycznie,Olo mi raz kasował błąd poduchy :cool1:

wezmiemy te średnie,15min. to jakoś 32zł.

Opublikowano

a są miejsca na widowni :D

Opublikowano

Transmisja na żywo... :banan3:[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 23:22_________________________________________________ Gili,to ty odśnieżaj disgust,bo na spota nie dotrzesz decayed,a czas w końcu się pokazać baseball Dobra na Matarnię mam bliżej...

Opublikowano

Transmisja na żywo... :banan3:[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 23:22_________________________________________________ Gili,to ty odśnieżaj disgust,bo na spota nie dotrzesz decayed,a czas w końcu się pokazać baseball Dobra na Matarnię mam bliżej...

no to czekamy :good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 23:33_________________________________________________no i co z tymi kartami :angry:,są chętni?

Mydło,mięczaku,co się nie odzywasz :evil:

Opublikowano

Ja odpadam ;(, jutro mam delegacje w firmie i wracam kolo piatku :confused4:

Opublikowano

Ja odpadam ;(, jutro mam delegacje w firmie i wracam kolo piatku :confused4:

niema to jak delegacja :drunk::boobs::sexinbed::drinks::sex::banan1::banan3:

Opublikowano

niema to jak delegacja :boobs::sexinbed::sex:

no no, a gol strzelony na wyjezdzie liczy sie podwojnie :D:D:D :polew:

Opublikowano

no no, a gol strzelony na wyjezdzie liczy sie podwojnie :D:D:D :polew:

no niech to twoja przeczyta :bicz:

:polew:

Opublikowano

To będzie 1:1 :bicz3:

Opublikowano

a w następstwie rzut sędziowski :wink4:

Opublikowano

To będzie 1:1 :bicz3:

no chciał by,bedzie zawieszenie na co najmniej jeden sezon :gwizdanie:

Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Opublikowano

Panowie: jest już jakaś wersja ostateczna gdzie dziś robimy spot?

Opublikowano

wygląda na to że na matarni

Opublikowano

Niestety nie bedzie mnie dzisiaj...Milej zabawy i do zobaczenia za tydzien:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.