Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 tyg mnie juz nie bylo... :wallbash: :wallbash: teraz juz nie odpuszcze i bede :kox:

bo jak nie to :baseball::vava:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kiedy do slupska sie wybieramy??

Opublikowano

A kiedy do slupska sie wybieramy??

Na wiosne :tongue4: Nie wiem jak wy ale ja w grudniu mam za duże ciśnienie żeby się wybrać (chyba).

Opublikowano

Na wiosne :tongue4: Nie wiem jak wy ale ja w grudniu mam za duże ciśnienie żeby się wybrać (chyba).

Popieram... chyba będzie ciężko się wybrać do Słupska w tym roku - przynajmniej dla mnie

Opublikowano

A kiedy do slupska sie wybieramy??

Na wiosne :tongue4: Nie wiem jak wy ale ja w grudniu mam za duże ciśnienie żeby się wybrać (chyba).

JAkie cisnienie?

Opublikowano

A kiedy do slupska sie wybieramy??

Na wiosne :tongue4: Nie wiem jak wy ale ja w grudniu mam za duże ciśnienie żeby się wybrać (chyba).

JAkie cisnienie?

może Mateusz tylko raz w roku dostaje :mysli:,właśnie w grudniu i stąd to ciśnienie :sex:

:polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

JAkie cisnienie?

Choinkę trzeba ubrać :polew: No wiesz niektórzy muszą pracować, itd...[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:37_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak będziesz tyle lat po ślubie co ja to nie będzie cię już to tak śmieszyć :gwizdanie:

Opublikowano

Mow mi wiecej to nigdy sie nie ozenie :hi:

Opublikowano

Mow mi wiecej to nigdy sie nie ozenie :hi:

ożenisz nawet nie będziesz wiedział kiedy :tongue4:
Opublikowano

Panowie moze jakas klubowa wigilia przed swietami??

Opublikowano

Panowie moze jakas klubowa wigilia przed swietami??

wigilia będzie jak dotrę na spota :polew:
Opublikowano

A przywieziesz prezenty :?: :kox:

Opublikowano

wigilia będzie jak dotrę na spota :polew:

co :co:,wigilie odwołali w tym roku :mysli::polew:

Opublikowano

co :co:,wigilie odwołali w tym roku :mysli::polew:

A Ty juz zacierałeś ręce że jakiś ruch świateczny będzie a tu jak widać kibel :polew:

Opublikowano

kto bedzie w srode??

moze na gokarty w koncu?? tylko trzeba uzbierac 12osob

Opublikowano

z uwagi na zbliżające się święta,pewnie coraz gorzej będzie z frekwencją,wiadomo,świąteczny kocioł w pracy i w domu ;(,choć co dla niktórych,będą to kolejne okazje do wymówek :chytry:,może by w tą środę pierdulnąć jakiś rekord frekwencji :kox:,co by zakończyć ten rok jakoś konkretnie,co?

sprężyć się dziewczyny :bicz3:

Opublikowano

ja tam jestem za :naughty:

Opublikowano

z uwagi na zbliżające się święta,pewnie coraz gorzej będzie z frekwencją,wiadomo,świąteczny kocioł w pracy i w domu ;(,choć co dla niktórych,będą to kolejne okazje do wymówek :chytry:,może by w tą środę pierdulnąć jakiś rekord frekwencji :kox:,co by zakończyć ten rok jakoś konkretnie,co?

sprężyć się dziewczyny :bicz3:

Jak ci się kolorek poprawił to nas dopiero ciśniesz. :cool1: Muszę się w końcu zjawić,bo wyślesz po mnie lawetę... :yes2:
Opublikowano

Jak ci się kolorek poprawił to nas dopiero ciśniesz. :cool1: Muszę się w końcu zjawić,bo wyślesz po mnie lawetę... :yes2:

widzisz,jak byś był na którymś spocie :gwizdanie:,to wiedział byś,że każdy ze "stałych bywalców" ciśnie :cool1:,im nas więcej,tym lepsza zabawa :evil2:

na rekordowym spocie było nas 10 czy 11 i to był najlepszy spot :good:

nie chłopaki :naughty:,pamiętacie wyścigi na 1/4 parkingu :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.