Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sam czy z "+1" ?? :decayed:

cicho,bo mnie jutro na spocie za***ie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tomeks32

cicho,bo mnie jutro na spocie za***ie gwizdanie

wy "dwa" jesteście dobre pantofle... pamiętam jak na letnim każdy się przechwalał że drewna do lasu... :polew: (druga sprawa że z drewnem było cienko na letnim...) :polew:

Opublikowano

cicho,bo mnie jutro na spocie za***ie

zabierz ze sobą drugi komplet kół !!!

Opublikowano

mydlo

zabierz ze sobą drugi komplet kół !!!

a co to za mixy będą się jutro odpierd... ?? :decayed: 15 z B4 się znudziły czy jak ?? :decayed::polew:

Opublikowano

a co to za mixy będą się jutro odpierd... ??

Przyjedz to zobaczysz :naughty: :naughty: :naughty:

15 z B4 się znudziły czy jak ??

Tomek chce zimówki zakupić i nie może się zdecydować to ja mu tylko decyzje przyspiesze :polew:

Opublikowano

a co to za mixy będą się jutro odpierd... ??

Przyjedz to zobaczysz :naughty: :naughty: :naughty:

15 z B4 się znudziły czy jak ??

Tomek chce zimówki zakupić i nie może się zdecydować to ja mu tylko decyzje przyspiesze :polew:

jutro będę RS-em 4 1/2 :tongue4:

Opublikowano

tomeks32

RS-em 4 1/2 tongue4

połowa z 19 cali to 9,5 cala - chyba takie do Ciebie nie wejdą (no chyba że mowa o szerokości...) :decayed::polew:

Opublikowano

jutro będę RS-em 4 1/2

Dobra dobra [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 00:19_________________________________________________

tomeks32

RS-em 4 1/2 tongue4

połowa z 19 cali to 9,5 cala - chyba takie do Ciebie nie wejdą (no chyba że mowa o szerokości...) :decayed::polew:

Mowa o samochodzie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

2,1 litra - czyli zmniejszenie pojemności czy V4 zamiast V6 ? czy na lince 2,5 będzie ciągnęło coś o pojemności 0,400 cm3 ?? bo jak nie koła i nie pojemność to ja już nie wiem o co halo... :tongue4::decayed:

Opublikowano

2,1 litra - czyli zmniejszenie pojemności czy V4 zamiast V6 ? czy na lince 2,5 będzie ciągnęło coś o pojemności 0,400 cm3 ?? bo jak nie koła i nie pojemność to ja już nie wiem o co halo... :tongue4::decayed:

o prototypwego RS4 i 1/2 B11 na 2015r.

Opublikowano

pojemność to chyba bedzie całe 1.1, biała (perła) wóz szybkiego reagowania podczas opadów śniegu [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 00:28_________________________________________________

o prototypwego RS4 i 1/2 B11 na 2015r.

Made by Garaż in Chylonia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Opublikowano

i jak dziewczyny :decayed:,malujecie się? :cool1:

Opublikowano

i jak dziewczyny :decayed:,malujecie się? :cool1:

A RS'a 4 i pół już przyszykowałeś? :)

Opublikowano

Ja może też się przyszwędam po drodze :naughty:

Opublikowano

A RS'a 4 i pół już przyszykowałeś? :)

nieee :no:,będę starą kichą :sick3:

Ja może też się przyszwędam po drodze naughty

dawaj,dawaj koniecznie :good:

Opublikowano

No i po pierwszym :good: Teraz to już z górki :wink4:

Opublikowano

No i po pierwszym :good: Teraz to już z górki :wink4:

rozdziewiczony :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.