Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oto co spotkaliśmy na stacji Orlenu...

jak to co,pług śnieżny :polew:
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stoi czesto na ślaskiej

Opublikowano

panowie,może ktoś jutro wziąć vaga?

Opublikowano

Co sie stalo??

Mnie jutro nie bedzie :wallbash: :wallbash:

Mosku z serwisu dopiero jutro mi czesci przysla... :angry:

Opublikowano

panowie,może ktoś jutro wziąć vaga?

Ktoś może ale chyba się spóźni.

Opublikowano
  • Autor

mateo, Twój vag nic nie zdziała w b7, chyba że masz już odpowiedniego...

mnie jutro "jak zwykle" nie będzie :decayed:

Opublikowano

panowie,może ktoś jutro wziąć vaga?

Ktoś może ale chyba się spóźni.

:good:

Opublikowano

mateo, Twój vag nic nie zdziała w b7, chyba że masz już odpowiedniego...

mnie jutro "jak zwykle" nie będzie :decayed:

a ja pewnie jak zwykle przyjadę nie punktualnie :polew:

Opublikowano

jak ktoś chce posłuchać jak powinno mruczeć V6 tdi,będzie okazja ,bo jutro jestem :wink4:

Opublikowano

jak ktoś chce posłuchać jak powinno mruczeć V6 tdi,będzie okazja ,bo jutro jestem :wink4:

rozumiem,że jak rży koń nie usłyszymy :gwizdanie:

Opublikowano

chyba ze w Audi jest hak to moze przyciagnie kunia :naughty:

Opublikowano

jak ktoś chce posłuchać jak powinno mruczeć V6 tdi,będzie okazja ,bo jutro jestem :wink4:

rozumiem,że jak rży koń nie usłyszymy :gwizdanie:

może jak rży mydlo :gwizdanie:

chyba ze w Audi jest hak to moze przyciagnie kunia :naughty:

hak mam zdejmowany,ale nie używam :cool1: taka wskazówka jak by ktoś chciał kupić...ładne b5 :naughty:

tomeks32 kolejny trafiony temat :decayed::polew:http://www.a4-klub.pl/smf/gosc_z_forum_toyoty_kupil_sobie_a4_pare_cytatow-t62375.0.html

Opublikowano

kurde, moze jutro dam rade wpasc, to VAGa mam zawsze przy sobie...

no i naperowalem autko... zrobie jaki opisik ladny dla posiadaczy "bezprolbemowego" dieselka 3.0tdi :D:wallbash:

Opublikowano

no i naperowalem autko... zrobie jaki opisik ladny dla posiadaczy "bezprolbemowego" dieselka 3.0tdi :D:wallbash:

o co chodzi :mysli:

Opublikowano

Mateo jak byś wziął wagulca to możemy walnąć te logi z przepływki jutro :wink4:

Opublikowano

mateo, Twój vag nic nie zdziała w b7

Tak nic, a nic, nawet błędów................ to straszna lipa jest.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:55_________________________________________________

Mateo jak byś wziął wagulca to możemy walnąć te logi z przepływki jutro :wink4:

Jak zdążymy to chętnie, fuso chce logować dlatego pobieram sprzęt z magazynu.

Opublikowano

może jak rży mydlo :gwizdanie:

Nie bardzo rozumiem

Alv to ''coś'' często się się w Gdyni przewija. Jak widać to GWE :polew:

Wlaściciel chyba ma zaklad produkujący balustrady z nierdzewki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:notworthy::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.