Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

........

Edytowane przez m1chal

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema, sprawa jest :decayed:

Znajoma szuka mieszkania do wynajęcia w Gdańsku. Budżet to ok 1600 zł miesięcznie. Nie wiem na ile to możliwe, ale będę wdzięczny za info. :wink:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z opłatami tyle?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W tej kwocie to tylko kawalerka przy obwodnicy...

Opublikowano

Kawalerki wcale nie są tańsze od np. dwupokojowych

Opublikowano

Kolba jak znajoma jeszcze niepełnoletnia to Czarnuch na pewno się tym zajmie ...[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Kolba jak znajoma jeszcze niepełnoletnia to Czarnuch na pewno się tym zajmie ...[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Yebaniutki, czekałem na Twój komentarz :grin: :grin:
Kawalerki wcale nie są tańsze od np. dwupokojowych
To tak jak wszędzie.
W tej kwocie to tylko kawalerka przy obwodnicy...
Dobre :grin:

Z opłatami tyle?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No rejczel :decayed:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To tak jak Bieniek mówi,kawalerka przy obwodnicy i to i tak ciężko będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Aż z ciekawości sprawdziłem średnie ceny dużych kawalerek i doszedłem do wniosku, że muszę podnieść cenę lokatorom [emoji16]

Opublikowano

Dzięki wielkie, przekaże info :hi:




Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 godzin temu, Bieniek napisał:

W tej kwocie to tylko kawalerka przy obwodnicy...

bez przesady... moje stoi puste na osowej.

Dwa pokoje, nowe, zadbane, chciałem po znajomych 1600zł z opłatami i nie ma chętnych... :/

Opublikowano

Dwa lata temu nie nadążałem odbierać telefonów a ogłoszenie wisiało 2 dni fakt że we Wrzeszczu i kawalerka ale zrobiona na dwa pokoje z kolei 4 lata temu ogłoszenie wisiało miesiąc i zadzwonił tylko jeden człowiek

Opublikowano
bez przesady... moje stoi puste na osowej.
Dwa pokoje, nowe, zadbane, chciałem po znajomych 1600zł z opłatami i nie ma chętnych... :/

Ile metrów,umeblowane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Ile metrów,umeblowane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
46m2

Wszystko jest, mieszkalem tam przez 3 lata. Nawet telewizory w pokojach.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
11 godzin temu, m1chal napisał:

bez przesady... moje stoi puste na osowej.

Dwa pokoje, nowe, zadbane, chciałem po znajomych 1600zł z opłatami i nie ma chętnych... :/

NO jeden mały szczegół. Osowa....

Opublikowano

Przy ul Piastowskiej na przymorzu jest duza kawalerka tzn troszke przerobiona: obecnie salonik, sypialnia i maly pokoj, kuchnia i lazienka. Kolega ktory rezygnuje placil 1600-1700.

Moge podpytac czy aktualne za taka cene. 

 

Opublikowano

Spoko, będę wdzięczny :hi:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panie i Panowie czy ktoś z Was ma oryginalnego VCDSa? Potrzebuję zmienić kodowanie sterownika Airbagów, a niestety moje kable (klon i kkl) nie dają sobie rady i chciałbym sprawdzić czy ori VCDS ogarnie temat czy to jakaś głębsza historia żeby zmienić kodowanie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema - pracuje ktoś z mppsem? jest w stanie usunąć SAI i drugą sondę?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy, 

Mam pytanie a nawet dwa. 

1. Gdzie w Gdańsku warto podjechać na kontrolę zawieszenia? od kilku dni mam jakiegoś dzięcioła czy inne pukaczu. Byłem co prawda na szarpakach w rodzinnej miejscowości i co...? stwierdzili, że zawieszenie ideał. A już teraz wręcz naku**ia z prawej strony :( a dosłownie dostaję białej gorączki jak jadę i coś mi gdzieś puka, sam nie mogę obsłuchać co to, jak bujam nim na wszystkie strony nic nie słyszę, bujając kołami luzów nie czuję, a jednak puka i to strasznie  na bruku itp :(

2. Poleci ktoś dobrego, (może) zaufanego mechanika? Który nie zedrze jak za zboże a faktycznie zrobi co trzeba? Mam wyciek oleju, próbowałem go zlokalizować i albo z uszczelniacza - bo cała skrzynia uwalona w oleju i blok silnika (od strony filtra powietrza) albo spod głowicy - jednak bardziej obstawiam to drugie.  Ogólnie raz w życiu oddałem samochód do mechanika i potem gorzko tego żałowałem i musiałem jeszcze po nim poprawiać (długa historia) co nie zmienia faktu, że mam uraz. Ale jednak remontu głowicy sam się nie podejmę - brak warunków i chyba trochę nie ten level :)No i może orientuje się ktoś jakie koszta wchodzą w rachubę przy remoncie uszczelki pod głowicą, co powinienem jeszcze zrobić przy okazji i co jeszcze może wyjść po drodze? 

Przepraszam, że w wątku SPOTowym, ale ten najwięcej osób z 3miasta obserwuje, a sam w 3mieście mieszkam stosunkowo niedługo :)


Pozdrawiam, 

Darek 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.