Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dziewczyny :decayed:,co tu taka cisza :cool1:

bo pracujemy i się już szykujemy :cool1:

System Eliminacji Studentów Jest Aktywny ???

jaraliśta cuś :mysli:,nie kumam was :kwasny::cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko loko Bieniek znam ten ból, sam mam 3 egzamy do zaliczenia

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 17:43_________________________________________________

System Eliminacji Studentów Jest Aktywny ???

jaraliśta cuś :mysli:,nie kumam was :kwasny::cool1:

Jak ktoś nigdy na studia się nie wybierał, i jarał po krzakach zielsko to nie wie o co c'mon

Opublikowano

Uczylem sie do 4 rano,a i tak dal to czego sie nikt nie spodziewal :sick3: :sick3:

Opublikowano

Uczylem sie do 4 rano,a i tak dal to czego sie nikt nie spodziewal :sick3: :sick3:

Tak bywa, dlatego ja się bardzo mało ucze, więcej kwituje :kox:

Opublikowano

Wcale się nie odezwał ,nie będę czekał aż się w końcu namyśli.

Nie chcę tak od razu sprzedać,ale niech powisi :wink4:

Opublikowano

gadalismy keidys zeby zakupic zarniki xenona jakos grupowo...

kto chetny ? bo mi zaczynaja mrugac to i tak musze wyminiec.. a przy okazji mozna barwe troche podkrecic :naughty: :naughty:

Opublikowano

gadalismy keidys zeby zakupic zarniki xenona jakos grupowo...

kto chetny ? bo mi zaczynaja mrugac to i tak musze wyminiec.. a przy okazji mozna barwe troche podkrecic :naughty: :naughty:

ja jestem chętny,ale na standardowe :cool1:

Opublikowano

tomeks32 bierz 6k nie 4,3k bo później będziesz patrzyłna lampy Ola i będzie wqurw Cię brał... :decayed::polew: a co do "Systemu eliminacji" to studenciki dali znać że im się SESJA zaczęła :decayed::polew:

Opublikowano

tomeks32 bierz 6k nie 4,3k bo później będziesz patrzyłna lampy Ola i będzie wqurw Cię brał... :decayed::polew: a co do "Systemu eliminacji" to studenciki dali znać że im się SESJA zaczęła :decayed::polew:

SESJA -System Eliminacji Studentów Jebaniutkjich Alkoholików

mydlo ostatnio zapytał mnie,czy może zdać u mnie parę butelek po piwie,mówię -dobra,przywiózł 5 skrzynek i zapytał czy może przywieźć resztę :decayed:

mam w RAVce dokładanego zenona,nie wiem dokładnie jaka barwa,ale świecą na fioletowo,wygląda za***iście,ale efektywność słaba :confused4:

Opublikowano

PO flaszkach tez zbierasz??Mam pare na stanie :cool1: :cool1:

Opublikowano

PO flaszkach tez zbierasz??Mam pare na stanie :cool1: :cool1:

tylko pełne :gwizdanie:

Opublikowano

tomeks32

mam w RAVce dokładanego zenona,nie wiem dokładnie jaka barwa,ale świecą na fioletowo,wygląda za***iście,ale efektywność słaba confused4

pewnie jakiś shit co ma 8k :wink4:

Opublikowano

PO flaszkach tez zbierasz??Mam pare na stanie :cool1: :cool1:

tylko pełne :gwizdanie:

Na pelne to trzeba na spota z kierowca przyjechac,albo gdzies inndziej :evil::hi:

Opublikowano

Mydło będzie stawiał jak zda sesję bez warunków choć nie wiem czy nie wyjdzie go taniej zapłacić za warunek niż upić wódą całą 3M bandę... :polew:

Opublikowano

Tym bardziej, ze coraz wiecej nas przyjezdza. :kox: :kox:

Ja ze swojej strony po sesje moge wpasc z flaszka :gwizdanie: :gwizdanie:

Kilku studencikow jest , wiec moze zebrac sie pokazna ilosc :evil:

Opublikowano

Ok ja biorę cebulę na zagrychę :polew:

Opublikowano

Ok ja biorę cebulę na zagrychę :polew:

:notworthy::good: :good:
Opublikowano

Jest !! Udało mi się być pierwszym na 200. stronie :decayed: :decayed: (no poza podwieszonym Klejem który ostatnio był tu na walentynki... ) :polew:

Opublikowano

Jest !! Udało mi się być pierwszym na 200. stronie :decayed: :decayed: (no poza podwieszonym Klejem który ostatnio był tu na walentynki... ) :polew:

Pojawilbys sie na spocie :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.