Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do rozmowy na spocie.CO myslicie o pomysle odwiedzenia np. poznaniakow??

Jak to co? Tak jak mówiłem - pewnie, że w któryś weekend można wycieczkę zrobić :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

no to zbierajcie info co gdzie i ile osób .... i dajcie chwile wcześniej znać a żeby spanie uszykować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zbierajcie info co gdzie i ile osób .... i dajcie chwile wcześniej znać a żeby spanie uszykować :cool1:

no na pewno bez zapowiedzi się nie zjawimy... jak nie uda się do zlotu w Bukowinie to ewentualnie tam się coś ustali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślcie żeby połaczyć to z wycieczką którą organizujemy .....Wyjazd z Poznania i koszty naprawdę niewielkie ....

http://www.a4-klub.pl/smf/all_wiosna_09_klubowa_wycieczka_do_ingolstadt_muzeum_audi-t61914.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo co ja taki zamazany na tej fotce :kwasny:

bo zes sie wiercil kurna to jestes... kobite zobaczyl i juz ustac w miejscu nie moze :polew:

na drugim tez tak masz, a na trzecim ja jestem w formie ducha ktory probuje byc szybszy od migawki :kox: :gwizdanie:

moznaby powiedziec ze COS NIEWYRAZNIE WYGLADASZ :D:D:D - łykaj rutinoskorbin ;]

takie fajne babki byly że próbowałem się roztroić (podzielić na trzy)ale coś mi nie wyszło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i gul mi skacze, że nie dojechałem. Jak pech to pech.

Olo, jak będziesz wklejał zdjęcie pre z komunii to daj znać, podeślę Ci swoje z bierzmowania :polew:

a tak poza tym to może zamiast rutinoskorbinu może lepiej niech brom łykają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślcie żeby połaczyć to z wycieczką którą organizujemy .....Wyjazd z Poznania i koszty naprawdę niewielkie ....

http://www.a4-klub.pl/smf/all_wiosna_09_klubowa_wycieczka_do_ingolstadt_muzeum_audi-t61914.0.html

wlasnie chcialem napisac zebysmy sobie tez takie zorganizowali... ale faktycznie mozemy sie podlaczyc w pare autek. fajna sprawa a i wycieczka mialaby jakis :cool1:

pre przyslal foto z komunii ale mial podartą sukienke to nie wstawilem ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo wpadacie do nas ...zaostawiacie auta .....wsiadamy w ok 40 osób do autokaru i śmigamy na wesoło do Ingolstadt....

normalnie piknik 000873859.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre przyslal foto z komunii ale mial podartą sukienke to nie wstawilem

sukienka jest git, nie wprowadzaj w błąd... to rajstopki były dziurawe

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziki. Zamawia ktoś te polary tak jak rozmawialiśmy na spocie?? Jeśli tak to dla mnie rozmiar M poprosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie XL,chba nie bedzie mi do kolan :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...