Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będę wiedział 16-17 

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7 godzin temu, Ziewal napisał:

Będę wiedział 16-17 

Wojtek to będę czekał na info - w trójkę już można się spotkać :) 

@MaTeo85 a Ty wróciłeś? Udało się? 

Opublikowano
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

@MaTeo85 a Ty wróciłeś? Udało się? 

Jedną nogą już prawie jestem, ale na spota nie da rady bo mam samolot dopiero o 21:45 i w Gdańsku będę dopiero po północy.

Opublikowano
14 minut temu, MaTeo85 napisał:

Jedną nogą już prawie jestem, ale na spota nie da rady bo mam samolot dopiero o 21:45 i w Gdańsku będę dopiero po północy.

Na długo wracasz? Może jeszcze uda się ukręcić inny termin. 

 

Opublikowano

no i d*pa, żona jedzie audi bo koleżanka z którą jeździ dziś nie jedzie :/

 

edit: nigdy nie zrozumiem kobiet, miała jechać potem nie jechać, potem jechać z koleżanką ale, że koleżanka nie jedzie to zamiast zostać w domu bo co będzie sama jechać to ona jednak pojedzie :facepalm:

Edytowane przez Ziewal

Opublikowano

hehe, no dobra to inny termin. u mnie przyszły tydzień odpada bo druga zmiana w robocie.

Opublikowano
12 minut temu, Ziewal napisał:

no i d*pa, żona jedzie audi bo koleżanka z którą jeździ dziś nie jedzie :/

 

edit: nigdy nie zrozumiem kobiet, miała jechać potem nie jechać, potem jechać z koleżanką ale, że koleżanka nie jedzie to zamiast zostać w domu bo co będzie sama jechać to ona jednak pojedzie :facepalm:

Ahhh te kobiety - może jeszcze zmieni zdanie :decayed:

A tak całkiem serio to będziemy celować w inny termin :)

Opublikowano
30 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Na długo wracasz? Może jeszcze uda się ukręcić inny termin. 

 

Mam nadzieję że w firmie trochę zluzują i dadzą mi troche posiedzieć w domu... chociaż mieli pomysł żebym jechał na kolejną robotę we wtorek.

Jak będę na miejscu to ja zawsze chętnie na spota;)

Opublikowano

Panowie, zapraszam do skorzystania z promocji ;)

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam Panowie działamy coś w tym tygodniu?

Opublikowano

Właśnie, mieliśmy z @Ziewal napisać, że nam środa pasuje ( czyli dziś) ale jak widać zapomnieliśmy ?

Opublikowano

Bądź co bądź ja jestem wolny :)

Opublikowano

dzisiaj to jest chyba wtorek co?

Opublikowano
5 minut temu, MaTeo85 napisał:

dzisiaj to jest chyba wtorek co?

Racja! Boże to przez to, że od rana w pracy siedzę i dopiero kończę.

Tak więc nam pasowała wstępnie środa około 18-19 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Mi też pasuje środa (ale ta jutro) :decayed:

Opublikowano

Tak więc u mnie się nic nie zmieniło, pasuje środa - tak ta jutro 

Opublikowano

ok mi też pasuje środa (jutro) :)

Opublikowano

No więc jesteśmy umówieni. Jest nas już trzech a reszta może śmiało potwierdzać i dołączać :)

Opublikowano

No wiem mi pasowała środa do dziś bo dziś dostałem przypomnienie o wizycie lekarskiej jutro na 19:45 więc jak spot będzie na 18-18:30 to u mnie aktualne jedynie szybciej się zmyje ?

Opublikowano

Jak dla mnie może być 18 a nawet 1730

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.