Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto rzecz nabyta zawsze można sprzedać,kwestia za ile :mysli:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pre nastepnego spota robimy u Ciebie :gwizdanie:

Oczywiscie Przemas stawia przelot ?? :naughty:

przelot jest za***iście męczący... tak daleko jeszcze nie byłem i taka podróż jest okropnie wyczerpująca, choć z drugiej strony z powodu zmęczenia pada się na pysk po przyjeździe i problem jet-laga jest z głowy :)

Dalsza relacja już może gdzieś z drogi, zamierzamy przejechać z Adelaidy do Sydney :naughty: (niestety będzie to pewno jakaś tojka lub koreaniec)

jaca wstawił zdjęcia fury w dziale 'moja a4ka' ? Czy Tomasz pisze tylko o podpisie ?

te rejestracje jeszcze fajny były :

mercedesdsc00935sw6.jpg

dziadzio ma fantazję :)

dziadziodsc00930jb3.jpg

Opublikowano
(niestety będzie to pewno jakaś tojka lub koreaniec)

a może tajka :naughty:,no chyba że wolisz koreańca :decayed:

fota jacy tylko w podpisie,wiesz,niema czym sie chwalić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
fota jacy tylko w podpisie,wiesz,niema czym sie chwalić

nie noooo... będę sam musiał się pofatygować do matarni chyba :decayed:

(niestety będzie to pewno jakaś tojka lub koreaniec)

a może tajka :naughty:,no chyba że wolisz koreańca :decayed:

ty wybrałes toyotę, czyli wolisz koreańca :cool1:

Opublikowano
fota jacy tylko w podpisie,wiesz,niema czym sie chwalić

nie noooo... będę sam musiał się pofatygować do matarni chyba :decayed:

ostatnio na spot przyjechał nowy kolega autem w kolorze twojego

przyjechałem,wysiadam i mówię "myślałem że to Pre"

za chwilę przyjeżdża mydlo,wysiada i mówi "myślałem że to Pre",tyle że on miał jeszcze łzy w oczach :decayed:

Opublikowano

Ktore to?

Opublikowano

Ktore to?

ta B7 Avant 2,0TDI co ją Olo Vagovał

tyle że Pre ma 2,5TDI

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

b7 ciemny szary metalic :wink4:

zeczywisci byl jak pre

Opublikowano
  • Autor

łoł, normalnie się poczułem pany, jakbym był na spocie :kox:

temperatura dzisiaj 43 stopnie :decayed:

Opublikowano

hydraulicy na alusach, a u nas nawet dyrektorzy na stalówkach jeżdżą...nie ma sprawiedliwości

43 stopnie - w takiej temperaturze jest w kranie zimna woda?

swoją drogą tam jest chyba lepszy klimat do utrzymania alu w dobrym stanie. Dzisiaj o 7.30 umyłem auto i już jest tak samo brudne jak przed myciem a nikomu na kole nie siedziałem.

kocky przyznaj, że w środę po spocie w drodze do domu miałeś pedał chociaż do połowy wciśnięty. Dowartościujesz wtedy mojego 75 konnego rumaka :polew:

Opublikowano

ta B7 Avant 2,0TDI co ją Olo Vagovał

malo dokladny opis :) ba jak zwykle VAGowalem wszystko co stało :)

ale jak podjechalem to tez myslalem ze Pre wpadl jednak na chwile samolotem ;] .

Tomek, kiedy wymieniasz zderzak?

Opublikowano

Hehe co to ? Najazd Polaków na Adelaide ?? :polew: Takie cuś dostałem kilka dni temu od dupeczki ze studiów :

obrazyi2.th.jpg

Kto tam chciał te uszczelki ??

Opublikowano

ja :)

Opublikowano

fuso to ma być uszczelka któa jest na drzwiach czy "na budzie" ??

Opublikowano

fuso to ma być uszczelka któa jest na drzwiach czy "na budzie" ??

Alv,to jak już szukasz,to poszukaj od razu spryskiwaczy xenonów od S-line B7,poprosiłbym jeszcze o numery :rolleyes:

Opublikowano

tomeks32 oko ale tak za 2, 3 godziny bo spadam... :wink4:

Opublikowano

tomeks32 oko ale tak za 2, 3 godziny bo spadam... :wink4:

spoko

Opublikowano
  • Autor

tomek, to juz podawałem na forum... dostał je też w pw cuber, pytnij się go

A co ? zakupiłeś zderzaczek ? :naughty:

Opublikowano

tomek, to juz podawałem na forum... dostał je też w pw cuber, pytnij się go

A co ? zakupiłeś zderzaczek ? :naughty:

jedzie :gwizdanie:

nie wiem czy przerabiać moje spryski,czy kupić ori S-line :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.