Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P.S. GILI dzięki za cynk o zwrotnicy :)

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaaaaaaa!!!!! czy widzicie co sie dzieje za oknem!!?? kiedy ta pogoda się skonczy juz, wrrrrrrr :wallbash:

nie wiem jak ja jutro w taka śnieżyce do Słupska pojade... heh :blink:

nie boje się siebie za kołkiem, ale innych.... :confused4:

ps. Jak tam spocik?? Ja uskuteczniam nauczanie... bleee, jeszcze na szczęście tylko 2 egzaminy mi zostały :gwizdanie:

Opublikowano

ja jutro smigam wieczorkiem w okolice wawy ciekawe jak 7 bedzie zasypana :gwizdanie:

Opublikowano

Dla zainteresowanych D1S (prawdopodobnie seria czyli 4300), Philipsy zaproponowali mi po 300 pln.

Do cen z alleG to jeszcze daleko ale źródło pewne, więc jak by ktoś reflektował to zapraszam.

Opublikowano

Gili,to twoje dziecko coś słabo do ciebie podobne :gwizdanie:

ty lepiej popytaj po wiosce :naughty:

Jak się pytałem w szpitalu Gosi do kogo podobny??

To odpowiedziała, że nie znam :embarrassed:

ale wtedy jeszcze na spoty nie jeździłeś :gwizdanie:

pozdrów Gosię :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Gili,to twoje dziecko coś słabo do ciebie podobne :gwizdanie:

ty lepiej popytaj po wiosce :naughty:

Jak się pytałem w szpitalu Gosi do kogo podobny??

To odpowiedziała, że nie znam :embarrassed:

ale wtedy jeszcze na spoty nie jeździłeś :gwizdanie:

pozdrów Gosię :gwizdanie:

:tongue4:

Kurcze,ale ten twój do ciebie nie podobny wogule :cool1::mysli:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 16:23_________________________________________________

P.S. GILI dzięki za cynk o zwrotnicy :)

kupiłeś??
Opublikowano

Kurcze,ale ten twój do ciebie nie podobny wogule :cool1::mysli:[br]

taki lajf :decayed:

dobra koniec tych głupot :chytry:

bo robisz sie agresywny :gwizdanie:

Opublikowano

hehe ja moge swojego Blu wystawić :P ale przydały by się jakieś ładne panie aby zwiększyć szanse na wygraną :decayed:

:hi:

Opublikowano

Kolega che na dopingu :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

jak zawsze :decayed:

Opublikowano

nie spac --------------- zwiedzac!!!

moze jakies zadanie domowe ?

na nastepny spot kazdy niech przywiezie worek do zaslaniania tablicy z wymyslonym sposobem mocowania :D:D

bedzie zabawa :kox:

Opublikowano

Szukasz rady na te nowe fotoradary :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 19:19_________________________________________________Od kiedy Spamowicz zepsuł swój ruter jakoś tak cicho się zrobiło. :mysli:

Chyba, że wszyscy chorzy po pączkach :decayed:

Opublikowano

Od kiedy Spamowicz zepsuł swój ruter jakoś tak cicho się zrobiło. :mysli:

łącze, na którym stoi serwer odpoczywa :)

Opublikowano

Ciekawe jak to wytrzyma telefon :polew:

Opublikowano

Ciekawe jak to wytrzyma telefon :polew:

Telefon wytrzyma.... gorzej właściciel jak rachunek zobaczy :naughty:

Opublikowano

Ciekawe jak to wytrzyma telefon :polew:

Telefon wytrzyma.... gorzej właściciel jak rachunek zobaczy :naughty:

sprzeda butelki co mu mydlo przynosi :decayed:
Opublikowano

sprzeda butelki co mu mydlo przynosi :decayed:

:mysli: albo jeszcze nie wpadł na ten pomysł, albo mydlo dostawy butelek ograniczył :naughty:

Opublikowano

Kocky,Gili

macie przejebane :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

O czym my tu....

Ty wiesz ile zimówki 17'' kosztują :cool1: to jest oszczędność :laghing2:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 21:03_________________________________________________o kurcze zauważył :tongue4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.