Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mydłowatym.

:polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Bloczek kupiłeś

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mydłowatym.

:polew: :polew: :polew: :polew:

P.S. Bloczek kupiłeś

jo,kupiłem :good:

Opublikowano

Panowie, bardzo poważna dla mnie sprawa: Padło mi totalnie auto ;(

Generalnie można poczytać więcej w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_nagly_komunikat_braku_cisnienia_oleju_podczas_jazdy_oil_pressure-t69272.0.html

PROŚBA - POTRZEBNA POMOC: Czy ktoś z Was znalazłby chwile czasu, żeby podjechać do mnie do Gdańska (Łostowice) po dom i podpiąć się z VAGiem ?

Nie mogę teraz ruszyć samochodu, a każdy dzień jest dla mnie ważny. Tak jak pisałem w wątku - zapłacę za dojazd i popmoc, z tym nie ma problemu. Chciałbym tylko zdiagnozować usterkę zanim będę planował naprawę. Jeżeli może ktoś z Was może pomóc, to piszcie tutaj, na PW lub dzwońcie: 603-812-065.

EDIT:

Odezwał się już do mnie OLO i spróbujemy jutro rozkminić temat. Pozdr!

Opublikowano

kurna, a ja wlasnie do zukowa wjechalem. bede was wypatrywac i wolac na cb :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ee, ja bym z wami pojechał... :cool1:

Opublikowano

ee, ja bym z wami pojechał... :cool1:

Szykuj się na majówkę na Kaszubach :naughty:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 09:56_________________________________________________Nasz spamowicz w akcji :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/wroclaw-t69585.0.html

Opublikowano

Tomek to już chyba przesada :polew: :polew:

Opublikowano

Tomek to już chyba przesada :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

zaraz kropa dostanie i się skończy :polew:

Opublikowano

mydlo już wróciłeś z Bytowa ?

Opublikowano

Jop właśnie przed chwilą.

Siorka auto potrezbowała i jechałem Ducato :kox:

Opublikowano

zaraz kropa dostanie i się skończy :polew:

za co :cool1:,że jestem gościnny :gwizdanie:

mydlo,do teraz zachodzę w głowe,po co ty dawałeś śruby zabezpieczające do tych twoich śmiesznych 15" :co:

myślałeś że ktoś będzie chciał je zaje*ać :mysli:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

PS.dla niewtajemniczonych,mr.Fa złapał wczoraj kapcia,tak zabezpieczył swoje koła,że sam nie mógł ich odkręcić :polew:

Opublikowano

Nawet Jaca, Tomek i Ja nie dalismy rady :decayed: wróć...Tomka kauczuk dal :naughty:

Opublikowano

Nawet Jaca, Tomek i Ja nie dalismy rady :decayed: wróć...Tomka kauczuk dal :naughty:

a na którymś ze spotów śmiał się z mojego zestawu naprawczego,że to kupa,że lipa,że żaden tam kauczuk,tylko porządna,pełnowymiarowa zapasówka w bagażniku to jedyna słuszna droga :cool1:

i co mr.Fa :gwizdanie:

musisz teraz przeprosić się z lateksem :cool1:,zwłaszcza że gdyby kiedyś nie pękł,to by cię nie było :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: :sarcastic:

BTW Panowie znacie jakieś dobre miejsce gdzie regenerują felgi porządnie :?:

Opublikowano

Znam w Sierakowicach.

Opublikowano

Damn, kawał drogi :confused4:

Opublikowano

wiem, dlatego nie podawałem dokładnego adresu :decayed:

Opublikowano

tam masz blisko. dorabiałem w CNFie kiedyś dystanse :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.