Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja tam bym z mydlem nie wchodził w konszachty...

Tomeks wlazł i teraz ciągle jakieś cebule, pieczary i co tam jeszcze mydlo przywozi Tomeczkowi do wożenia.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam bym z mydlem nie wchodził w konszachty...

Tomeks wlazł i teraz ciągle jakieś cebule, pieczary i co tam jeszcze mydlo przywozi Tomeczkowi do wożenia.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mystory bierz dwie ,bo na pewno będzie widać różnicę między twoją ,a Mydła :good:

Opublikowano

Dzięki za spota :wink4::good:

Opublikowano

Halo. Gdzie jesteście? Zjawi sie ktos na Matarni?

Opublikowano

Halo. Gdzie jesteście? Zjawi sie ktos na Matarni?

Spot był wczoraj ,a następny jest w przyszłą środę :good:

Opublikowano

MySTOry kup te lampy i sprzedaj jak najszybciej audi jak bo niedługo ją korniki schrupią

z pod nakoli już brązik wychodzi

szkoda, że kupiłeś tak bez zastanowienia i zapchałeś cinkciarzowi kieszeń gotówą :confused4:

Opublikowano

MySTOry, był tym żółtkiem :mysli:

Opublikowano

MySTOry, był tym żółtkiem :mysli:

z tego co jest tu napisane to tak wzchodzi

Opublikowano
  • Autor

MySTOry, był tym żółtkiem :mysli:

jajecznicą Sławeczku... jajecznicą

no i wychodzi (na podstawie zeznań antoniego), że jajecznicą na bekonie

Opublikowano

albo nadgryzionym schabowym :decayed:

Opublikowano

MySTOry, był tym żółtkiem :mysli:

jajecznicą Sławeczku... jajecznicą

no i wychodzi (na podstawie zeznań antoniego), że jajecznicą na bekonie

dosyć długo smażona bo bekon zbrązowiał :polew:

Opublikowano

Panowie co jadą do Kaletki jakaś ustawka na wspólny przelot

Opublikowano

no wiem czekam na kase z ubezpieczalni, zrobie auto i sprzedaje:)

Opublikowano

Jeśli będziesz szczery z potencjalnym nabywcą to licz się z faktem że sprzedaż go znacznie taniej niż go kupiłeś.

Opublikowano

to ile moge za niego wolac? Bedac szczery;p

Opublikowano

To zalezy czy chcesz sie z nim tluc przez kilka miesiecy chcac dostac tyle co za niego dales albo czy chcesz szybko sie go pozbyc i dac cene NISKA...na pewno nie 10 000 tak jak mowiles :P

Opublikowano

Luknij na oto-moto po ile takie chodzą i może popytaj w komisach za ile mogliby go wystawić.

Opublikowano

jak chcialem kupic i bylem ogladac to takie za 9k byly rozpiedzielone:P polowa nie dzialala;d a uwierzcie ze prawie all z oto moto i allegro ogladalem.. na zasadzie ze wszystko pukalo pompa piszczala jak glupia i bylo 3ba krecic z sila. pelno bledow migalo:p a to wskaznik paliwa a to termostat.. ;p

tutaj najtansza benzyna z 3miasta, ale bez oplat sprowadzony.. wiec troche 3ba doliczyc:) http://allegro.pl/item611129786_audi_a4_1_8_benzyna_1994_rok_stan_bdb.html i 94 rok

Opublikowano

MySTOry jak chcesz kupić lepszą to sprzedaj swoją i dozbieraj troszkę skoro pracujesz

nie kupuj odrazu skoro nie masz tyle kaski

TAKIE JEST MOJE ZDANIE :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.