Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pre a miewa inne rozmiary niz 17"

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

miewa, ale dość rzadko ogólnie - opony oczywiście są legalne (w sensie pochodzenia), żeby nie było :cool1:

Opublikowano

Łepski, nie mogę wysłać pw do Ciebie...

te opony poszły, brat kolegi je wziął jednak

ale kumpel ma czasem w niezłej cenie oponki czasem to bede czuwał i dam znać jakby co

Dzięki, jak coś to dawaj cynę (najlepiej 225/45/17) :wink4:

Lodówa o tym mówiłem: http://audizine.com/forum/showthread.php?t=16714

:cool1:

Opublikowano

pewnie Ty im powiedziałeś

:no:

Opublikowano
Opublikowano

Zakładaj będziesz miał pług śnieżny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tam :no4:

ależ Ty wybrzydzasz.. :zyzol:

szukaj lepiej kierownicy R8 albo cuś :cool1:

Opublikowano

ależ Ty wybrzydzasz.. :zyzol:

no co :decayed:

zapodaj taką okazję jak sobie wychaczyłeś :gwizdanie: :cool1:

PS.no ewentualnie może być ten DTM :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

searching in progress...

:cygaro:

Opublikowano

searching in progress...

:cygaro:

ok.

w domu szukaj na necie,a jak cię wypuszczą z zagrody,szukaj na parkingach :przebiegly:

...a,tylko śrubokręty miej przy sobie :naughty: [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:01_________________________________________________jak by to kogoś interesowało,to właśnie jem kiwi :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

stoi pod blokiem rozwalony mondziak, umówię się z gosciem, wezmę dla Ciebie tylni zderzak to se walniesz z przodu, pasi ?

nooo, ufff - w koncu Ci znalazłem.. 500zł się należy :hi:

Opublikowano

opuść połowe,to załatwię ci zajefajną kiere z koparki :kox:

Opublikowano
  • Autor

z koparki to można OLO dać, bo "na koparce" są gałki, to se OLO podłączy do zmiany Tipa, to byłby mod :slina:

626437247_4

628061781

Opublikowano

Łepski, nie mogę wysłać pw do Ciebie...

te opony poszły, brat kolegi je wziął jednak

ale kumpel ma czasem w niezłej cenie oponki czasem to bede czuwał i dam znać jakby co

Dzięki, jak coś to dawaj cynę (najlepiej 225/45/17) :wink4:

Lodówa o tym mówiłem: http://audizine.com/forum/showthread.php?t=16714

:cool1:

no za***isty, w końcu ile kosztuje w aso? [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:22_________________________________________________co do oponek to ja potrzebuje 2x 215\50\17 i 2x 225\45\17 :decayed:

Opublikowano

Pre, skad masz fotki mojej fury sprzed przbudowy ;o

Opublikowano
  • Autor

no gadaliśmy przecież czy masz zdjęcia "sprzed" :cool1:

Opublikowano

teraz widać, że od Turków, kupiłeś, nie umyta, syf w środku, bez przedniej szyby... :cool1:

pewnie na tym placu przestawiali ją bez oleju w tipie :gwizdanie:

Opublikowano

teraz widać, że od Turków, kupiłeś, nie umyta, syf w środku, bez przedniej szyby... :cool1:

pewnie na tym placu przestawiali ją bez oleju w tipie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sie nie smiac bo zaloze spowrotem gąsienice i przejade na spocie po tych Waszych niebitych slicznotkach :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.