Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i hokeistom mógłbyś przeorać "boisko" :decayed:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 12:37_________________________________________________

plosę pana, plosę pana...

a Alona, jaca, Kocky, Łepski i mydlo nie zapłacili zaliczki na zlota

:sarcastic:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i hokeistom mógłbyś przeorać "boisko" :decayed:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 12:37_________________________________________________

plosę pana, plosę pana...

a Alona, jaca, Kocky, Łepski i mydlo nie zapłacili zaliczki na zlota

:sarcastic:

Bo ja nie jade

Opublikowano

no i hokeistom mógłbyś przeorać "boisko" :decayed:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 12:37_________________________________________________

plosę pana, plosę pana...

..., Łepski i ... nie zapłacili zaliczki na zlota

:sarcastic:

I tu się mylisz drogi Watsonie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Bo ja nie jade

wtf 211mb8h.gif

Opublikowano

wtf 211mb8h.gif

Termin z urlopem się nie zgrał

Opublikowano
  • Autor

a Ty nie możesz przyjechać po prostu w sobotę ?

Opublikowano

no pomyśle jeszcze. W środe pogadamy

Opublikowano

nie no Mydło, jak Ty nie jedziesz, to ja też nie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a drogi Vipie Pre, jak wiesz dzisiaj mamy 16, a zaliczki muszą być na koncie 22 go, więc jeszcze kupa czasu :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

nie no Mydło, jak Ty nie jedziesz, to ja też nie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Spokojnie Alonka, zwalniam miejsce dla Alvara :)

Opublikowano

nie no Mydło, jak Ty nie jedziesz, to ja też nie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Spokojnie Alonka, zwalniam miejsce dla Alvara :)

Alvaro to już nie to samo co Ty i Iwonka ;( ;( ;( ;( ;([br]

Opublikowano

BTW. wszyscy mają pozdrowienia od 3 pijaków z Jarosławca :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: do Ciebie też dzwonili :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm, a ciekawe od kogo mieli moj nr :tongue4: :tongue4:

Mydło I'll kill u :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Mydło I'll kill u :tongue4: :tongue4:

:gwizdanie: no to chyba na spoty już nie przyjade

Opublikowano
  • Autor

Ty nie cfaniakuj mi tu :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: no to chyba na spoty już nie przyjade

nie obiecuj nie obiecuj :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

i co tomeks, wygrałeś zakład ? :naughty:

kurde, przelicytowali mnie wczoraj na ebaju, a takie ładne feleeee :([br]Dopisany: 17 Maj 2009, 11:07_________________________________________________

GILI, to niebieskiego rumaka

http://allegro.pl/item638438453_webasto_eberspracher_vw_audi_7d0_diesel.html

:naughty:

Opublikowano

Chłopaki, jaki jest pierwszy objaw rozładowującego się aku??? :mysli: :mysli: :mysli:

Bo jakoś dziwnie mi Audik odpala na zimnym silniku, odpali za pierwszym razem, ale jakos dziwnie jakby chciał a nie mógl... nie wiem jak mam to wytlumaczyc :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

dobra,mam znowu neta :kox:

i co tomeks, wygrałeś zakład ? :naughty:

no wygrałem :decayed:,tylko że jakoś tak wyszło,że to ja stawiałem browara przegranemu :chytry:

kurcze,oszukali mnie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

dobra,mam znowu neta :kox:

uffff.... bo mydlanemu odcieli chyba :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.