Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech ci porzadnie odpowietrza uklad pedal nie moze "rosnac"

ja w moim b5 wymienialem plyn hamulcowy w ukladzie i pomimo ABSu odpowietrzalem uklad w standardowy sposob i heble sa za***iste wiec wydaje mi sie ze posiadanie abs-u nie zmienia nic w sposobie odpowietrzania

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miałem ten sam problem po drobnych naprawach układu hamulcowego. Wystarczyło porządnie odpowietrzyć i heble działały jak nowe a pedał nie uciekał :good:

Opublikowano

A wymianiali Ci płyn :?: Czy tylko odpowietrzali :?:

Opublikowano

A wymianiali Ci płyn :?: Czy tylko odpowietrzali :?:

Wyjęli tłoczek, wyczyścili , zamontowali go z powrotem, a potem odpowietrzali układ.

Akurat nie było mnie jak to robili, ale widać był ze dolewali trochę płynu.

Mechanik twierdzi że układ jest dobrze odpowietrzony i że objawy o których piszę ustaną.

Ponoś mieli taki przypadek w Octawii i ustąpiło po kilku dniach.

Wygląda na to że chłopaki nie dają rady. Nie mają VAG'a, a czytałem gdzieś że do odpowierzenia układu z ABS potrzebny jest VAG.

Naprawiałem u nich wszystkie swoje poprzednie auta i nie miałem zastrzeżeń. Czy Audi jest aż tak skomplikowane ?? :-)

Opublikowano

Ja strzelam że płyn wchłonął za dużo wilgoci :disgust:

do kogo pytanie ? :decayed:

A kto się pytał :?: :kox:

Opublikowano

ty lepski znasz kogos kto ma e30?? albo jestes na jakims forum bety?

co do ukladu proponuje wymienic plyn na nowy powinno sie go wymieniac co 2 lata i jeszcze raz odpowietrzyc

Opublikowano
  • Autor

kiedyś na spoty przyjeżdzał Gajzer, nie wiem dlaczego nie przyjeżdza :)

On miał chyba kiedyś bumę i znał kilka osób ze środowiska "bumowatego" - może napisz do niego :)

Opublikowano

a kto to byc? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie, on już od dawna się nie pojawił na spocie, ale kiedyś bywał regularnie :)

Opublikowano

na spocie w środę sie zapiszą :gwizdanie:

Opublikowano
co takie małe zainteresowanie ,chyba nie przepuścicie takiej imprezy :mysli:

Ty to chłopie słynny alkoholik się na forum robisz :naughty::decayed::polew:

Opublikowano
co takie małe zainteresowanie ,chyba nie przepuścicie takiej imprezy :mysli:

Ty to chłopie słynny alkoholik się na forum robisz :naughty::decayed::polew:

a u was to co .Zresztą FAZY to degustator :decayed:

Opublikowano

na spocie w środę sie zapiszą :gwizdanie:

będę musiał chyba na nich wpłynąć :naughty:
Opublikowano
co takie małe zainteresowanie ,chyba nie przepuścicie takiej imprezy :mysli:

Ty to chłopie słynny alkoholik się na forum robisz :naughty::decayed::polew:

a u was to co .Zresztą FAZY to degustator :decayed:

no u nas o nim też głośno tylko jego jeszcze tam nie ma :polew:

Opublikowano

na spocie w środę sie zapiszą :gwizdanie:

będę musiał chyba na nich wpłynąć :naughty:

wal z bańki :naughty:

Opublikowano

Ja pijam sporadycznie ,ale za to większe dawki :naughty:

Opublikowano

Nie prowokowac FAzego :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.