Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

może wspólne wyżeranie kiełbasek z rusztu ? Co się ostatnio stało popularne na forum... :twisted:

adadur kiedyś proponował mierzeję w tym celu :cool:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ej niech ktos wymysli jakiś spocik bo jak nie to

Zdeniu dawaj na śniadanie wielkanocne na skwerek :lol:

A tak na poważnie to może sobota pierwsza sobota po świętach

Pomysł z półwyspem całkiem niezły tylko kwestia kiedy i jakaś miejscówka by się tam przydała

Opublikowano
A tak na poważnie to może sobota pierwsza sobota po świętach

14 IV pasi mi i to bardzo , moge byc od samego rana :rotfl:

Opublikowano
  • Autor
14 IV pasi mi i to bardzo , moge byc od samego rana :rotfl:

ale wtedy chyba ma się coś znowu chłodzić ?

jakoś tak w połowie kwietnia, tak słyszałem

Opublikowano

EEeee tam ochłodzi. Zimy już nie bedzie :exclaim: :exclaim: :exclaim: :biggrin: To wstępnie ustalamy 14. IV. zobaczymy jaki będzie ruch w temacie.

Opublikowano

łokey

wstępnie 14 IV :cool:

poza tym i tak musze szybko leciec do makro bo mi się Jack skończył :rotfl:

Opublikowano

jak na dzien dzisiejszy mi pasuje każdy termin :)

Opublikowano

Swiezutki jestem na forum ludzi nie znamwiec przyjechalbym grzecznie sie przywitac i niunie pokazac 14.IV jak na razie pasuje wiec na 90% bede 10% zostawiam na nagle wypadki typu kobieta w ciazy ;) . Od razu pytanie przyjezdzacie sami czy swoje lepsze polowki tez bierzecie ?

Opublikowano
Od razu pytanie przyjezdzacie sami czy swoje lepsze polowki tez bierzecie ?
to zależy jak komu pasuje

ale zawsze jakieś towarzyszą :cool:

Opublikowano
  • Autor
Od razu pytanie przyjezdzacie sami czy swoje lepsze polowki tez bierzecie ?

ja nie zabieram, wynudziła by się na śmierć :rotfl:

Z reguły jest tak, że 97% to panowie, choć ostatnio kilka pań było (z 3 ?)

:cool:

Opublikowano
choć ostatnio kilka pań było (z 3 ?)

oby było więcej

w końcu ten kwiat nas upiększa

Panie przy swoim stoliku o duperelach

a my przy swoim o poważnych sprawach :rotfl:

Opublikowano

f*ck :exclaim: w sumie termin ja zaproponowałem, ale zapomniałem że bede w ten weekend poza 3-miastem. :evil: Więc na spota nie podjade. No chyba że da się to przełożyć na tydzień później tzn. 21.04.

Opublikowano

Ja się pisze na 24.04 jeśli mogeę poza tym może malutki spocik na skwerku w Gd. w niedziele wieczorkiem albo w poniedziałek było by miło i świątecznie :lol:

WESOŁYCH ŚWIĄT :a4fan:

[ Dodano: 07-04-2007, 20:00 ]

I co wy na to???

:a4fan::audi:

Opublikowano

No to i ja się pojawie.

Na tą chwile każdy z wymienionych terminów mi pasuje.

Do zobaczenia i oczywiscie wesołego alleluja.. ;D

Opublikowano

To jak dziś o 20tej w Gdyni? :rolleyes::audi:

Opublikowano
  • Autor

o której w sobotę ? Ja od razu piszę, że po południu i wieczorem to mi nie pasi.

A skoro mydło nie może (a on z kolei nie mógłby przed południem) to może coś skleimy koło 12 ?

Opublikowano

pre_pl, ale kiedy 14 czy 21 :question:

Opublikowano
  • Autor

no pisałem o tej sobocie (14), ale może i być 21....

właściwie nie wiem kto na kiedy by się pisał, zaraz zrobię ankietę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.