Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alona Ty spać nie możesz :kox:

no nie moge, samej ciężko zasnać :kox: :kox: :kox:

żart - wróciłam z koncertu Kylie i mi się nudziło :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O i ja byłem na Koncercie super sprawa.

Nie ma to jak sektor VIP Golden Circle przy samej scenie :naughty:

dsc04176r.th.jpgdsc04178q.th.jpgdsc04188t.th.jpg

dsc04191.th.jpgdsc04208k.th.jpgdsc04182t.th.jpg

Opublikowano

po scorpionsach zasnełem :tongue4:

tak mnie ciekawił ten koncert..

Nie ma to jak sektor VIP Golden Circle przy samej scenie :naughty:

również miałem VIP z okna :decayed:

nawet cherbatke i kanapki podawali :wink4:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Co ty Alona robiłaś o piątej rano na forum :mysli: czyszbyś miała bezsenną noc :cool1:

Opublikowano

czyszbyś miała bezsenną noc :cool1

i oby samotną :gwizdanie:

bo wyobrażam sobie minę kolesia,po akcji Alona fajęczkę,laptopik i na forum :decayed:

...i jeszcze jakby położyła mu na szafce stówę na taksówkę :polew:

Opublikowano

czyszbyś miała bezsenną noc :cool1

i oby samotną :gwizdanie:

bo wyobrażam sobie minę kolesia,po akcji Alona fajęczkę,laptopik i na forum :decayed:

...i jeszcze jakby położyła mu na szafce stówę na taksówkę :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie tak było, a co miałam go Audikiem odwozić??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a co miałam go Audikiem odwozić??? :kox: :kox: :kox: :kox:

a w życiu :pali:

...niema co rozpieszczać,bo na głowę wejdą :evil:

Opublikowano

Taksówka to i tak za wiele :naughty: za noc spędzoną z Aloną to gościu powinien z buta dawać :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ooo, Ty zyjesz :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

o kUrde, Resztek się wybudził z zimowego snu :tongue4:

Opublikowano

:hi:

siema

zna ktos moze ta firme ? http://sklep.strefatuningu.pl

jest z trojmiasta, a chcialem cos tam zamowic i potrzebuje opinii jakiejs o tym sklepie :mysli:

Opublikowano

Widzę ,że znowu zapanowała cisza na forum 3m :cool1: czyż by wszyscy wczoraj za dużo popili :kox:

Opublikowano

Widzę ,że znowu zapanowała cisza na forum 3m :cool1: czyż by wszyscy wczoraj za dużo popili :kox:

no co Ty, tylko po 2 piwa!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Niektórzy trochę więcej :embarrassed:

Opublikowano

Niektórzy trochę więcej :embarrassed:

Nieprawda, tutaj sie pije tylko po 2 :decayed: skrzynki :polew:

Opublikowano

kurde jak na swój wiek czuje się.. staro :kwasny:

dziś na uczelni każdy na "kacu" a ja ostatnio miałem kaca 2 miesiące temu :wallbash:

gdzie się podziały te czasy :rolleyes:

człowiek normalnie odzwyczaja się od alkoholu :wink4:

Opublikowano

kurde jak na swój wiek czuje się.. staro :kwasny:

dziś na uczelni każdy na "kacu" a ja ostatnio miałem kaca 2 miesiące temu :wallbash:

gdzie się podziały te czasy :rolleyes:

człowiek normalnie odzwyczaja się od alkoholu :wink4:

chodz z nami do Piły to będzie pijany 24/7 :D :D :D

a kaca przez najbliższy miesiac pd powrotu :D :D :D

ale nie no oczywiscie kazdy tylko po 2 piwa zawsze pije :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

szczeógolnie Fazy i Bieniek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.