Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja jestem od 8 rana na forum ale przecież sam do siebie nie będe pisać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie lubisz gadac z monitorem?? :D

Opublikowano

nie lubisz gadac z monitorem?? :D

lubie ale jak ktoś w nim siedzi :polew:

Opublikowano

np. Murzyn co sięga po mydło?? :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:06_________________________________________________to Gili czy Gosia na Pszczółce siedzi?? :P

Opublikowano

Antonio na pewno zasnął na klawiaturze :polew:

Opublikowano

Antonio na pewno zasnął na klawiaturze :polew:

Fazy ile piwek dzisiaj w brzuszku??

Opublikowano

z mydłem w ręku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z mydłem w ręku :polew: :polew: :polew:

czekam na moją przyszłą żonę w łóżku i jak narazie klikam z wami

za niedługo uciekam :gwizdanie:

Opublikowano

cześć Gosia :naughty: :naughty: :naughty:

kiedy wpadniecie na spota, co?? :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________fiu fiu fiu, przyszłą żonę, chyba nie wiesz w co sie pakujesz :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A co ma mieć lepiej jak inni. :naughty:

Opublikowano

cześć Gosia :naughty: :naughty: :naughty:

kiedy wpadniecie na spota, co?? :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________fiu fiu fiu, przyszłą żonę, chyba nie wiesz w co sie pakujesz :kox: :kox: :kox: :kox:

jeszcze się nie żenię :tongue4:

mam pytanie odnośnie Gosi, znamy ją??

Opublikowano

cześć Gosia :naughty: :naughty: :naughty:

kiedy wpadniecie na spota, co?? :cool1: :cool1: :cool1:

Czy to jest zaproszenie na coś więcej ??
Opublikowano

fiu fiu fiu, przyszłą żonę, chyba nie wiesz w co sie pakujesz :kox: :kox: :kox: :kox:

cześć Gosia :naughty: :naughty: :naughty:

kiedy wpadniecie na spota, co?? :cool1: :cool1: :cool1:

Czy to jest zaproszenie na coś więcej ??

:mysli:

Opublikowano

Na pewno myślisz o czymś innym grafi :cool1:

przychodzą mi rózne mysli do głowy.

Opublikowano

mam pytanie odnośnie Gosi, znamy ją?? ja nawet dobrze :naughty:

Opublikowano

Na pewno myślisz o czymś innym grafi :cool1:

przychodzą mi rózne mysli do głowy.

Sprawdź czy zakręciłeś kran i wyłączyłeś kuchenkę lub po prostu idź się przejść :tongue4:

Opublikowano

cześć Gosia :naughty: :naughty: :naughty:

kiedy wpadniecie na spota, co?? :cool1: :cool1: :cool1:

Czy to jest zaproszenie na coś więcej ??

ale o co chodzi?? :naughty: :naughty: :naughty:

pytam się po prostu kiedy wpadniecie na spota do Trójmiasta :D

a Gosie znamy, to zona Giliego :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Na oblewanie awansu już za późno, ale spotkamy się w Pile :wink4:

Wolę imprezki na wyjeździe :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.