Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze grilla na lotnisku zrobic??

przecież Gili już pisał, że może wziąć grilla!!!

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moze grilla na lotnisku zrobic??

przecież Gili już pisał, że może wziąć grilla!!!

Ze niby gdzie to pisal?? :chytry:

Opublikowano

http://www.sss.org.pl/event.php?view=190709

jedziemy!!!??!?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

możemy zrobić Spota Kościerskiego w niedzielę i pojawić się na lotnisku z flagami i w koszulkach klubowych, taka mała promocja klubu na Kaszubach :wink4:

mogę przywieźć gryla :cool1:

proszę bardzo!

Opublikowano

A to stare :decayed:

Opublikowano

nie spać, zwiedzać :tongue4:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 22:50_________________________________________________to jak z tą niedzielą w Borsku??

Opublikowano

ja jestem za niedzielą w borskuu ;]

Opublikowano

Trzeba cos do siedzenia zabrac :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja ciągle nie mogę na 100% powiedzieć czy jadę :disgust:

Ustaliliście już jakiś konkretny plan, na którą jakaś ustawka itd. ?

Opublikowano

Pany, mogłabym się z którymś zabrać bo mi n75 padł na amen, a nie wiem czy rodzice xtraila jutro nie będą potrzebować? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A no i kto jedzie w ogole?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Myślę że u mnie mogłoby znaleźć się miejsce :gwizdanie:

o ile pogoda dopisze bo przy takich ulewach ja osobiście odpadam :kwasny:

Opublikowano

ja raczej będę a jeżeli chodzi o godzinę to jeszcze nie wiem

Bieniek VAGA zabiorę, jak będę w tym czasie co Ty to zlogujemy[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 20:31_________________________________________________zauważyliście, że jaca zmienił kolor?? :cool1:

Opublikowano

mydlo zagadał dzisiaj w Kościerzynie z Gilim na cb, dziwne,że go po głosie poznał :mysli::decayed:

Opublikowano

ja byłem dzisiaj między 18.20 a 19.00 na parkingu przy U.M. w Kościerzynie i myslałem, że będzie spot :cool1:

a tu lipa :confused4:

Opublikowano

Jeździliśmy po Kościerzynie ok. 19tej i nie było cię widać, :cool1:

Pewnie byłeś, ale daj znać następnym razem trochę wcześniej :wink4:

Opublikowano

wracałem z Sudomia, to wyszło tak niespodziewanie

nie mam do nikogo kom, bo bym cyknął

PLAN IMPREZY W BORSKU:

07:00 - otwarcie bram wjazdowych

07:00 - 10:00 - badania kontrolne pojazdów na 1/4 mili i do Corners Cup

08:00 - 13:00 - eliminacje wszystkich klas motocyklowych i samochodowych (dowolna ilość przejazdów kierowców w ciągu 5 godzin - wiążący będzie najlepszy uzyskany czas ET+RT)

13:00 - 18:00 - finały wszystkich klas motocyklowych i samochodowych

19:00 - rozdanie nagród pieniężnych

Opublikowano

To kto w końcu jedzie ? Mnie trochę odstrasza ta pogoda :kwasny:

Opublikowano

JA odpadam w taka pogode :slina:

Opublikowano

a co wy z mydła jesteście? :polew: , że tak się boicie tego deszczuu. :wink4:

Opublikowano

a co wy z mydła jesteście? :polew: , że tak się boicie tego deszczuu. :wink4:

Mydła w to nie mieszaj :polew: :polew:

Opublikowano

Aż tak mnie nie jarają wyścigi na 1/4 a w deszczu to już w ogóle. Poza tym na mokrym to nawet te najszybsze maszyny nie mają szans z moim quattro :naughty:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.