Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Trzeba będzie zabrać Twojego klekota na spot i ładnie przywitać się na live :wink4:

wtedy będę miał drivera i będzie można piwko z Antonio obalić :cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 22:48_________________________________________________Furkę i nick Szupryk kojarzę :hi:
Opublikowano

Witam Bieniek !

Jak tam, kiedy na jakiś rajdzik lecisz ? :wink4:

Opublikowano

W tym roku moze byc ciezko.No,ale zobaczymy

Opublikowano

Kierownik słyszałem wraca do zdrowia, to może dacie radę, ale nic na siłe :)

Opublikowano

Ojciec plaskaczem juz jezdzi, wiec kto wie.Planuje za miesiac na moto wsiasc,a za 2 na terenowki

Opublikowano

Tomeks z jaką prędkoscią pokonywałeś pokój w domku?

Aż aparat Cię dobrze nie uchwycił :decayed:

z prędkością dwaipóltedei :naughty:

Opublikowano

... i będzie można piwko z Antonio obalić :cool1:

dobre, dobre :good:

Opublikowano

Witam.Chciał bym wykasować servic long life z fis-a czy ktoś z kolegów będzie w środe w stanie mi pomóc ? :notworthy::hi:

Opublikowano

Witam.Chciał bym wykasować servic long life z fis-a czy ktoś z kolegów będzie w środe w stanie mi pomóc ? :notworthy::hi:

jasne :good:

...przy okazji umyjemy autko i zatankujemy do pełna :),

a wszystko to,w zamian za możliwość spędzenia kilku chwil w twoim towarzystwie,kolego :cool1:

Opublikowano

a tak powżnie :cool1

Opublikowano

Tomek

ja Tobie umyje autko w zamian za Twoje towarzystwo :polew::kox:

Opublikowano

Może ktoś będzie z VAG-im i umiejetnościami by temu podołać . Oczywiście nic za darmo

Opublikowano

Witam.Chciał bym wykasować servic long life z fis-a czy ktoś z kolegów będzie w środe w stanie mi pomóc ? :notworthy::hi:

Ja od siebie tyle: zajeżdżajcie częściej na spoty a ni ebędzie problemu z takimi rzeczami... :gwizdanie:

Jak sie pali to wtedy szybko woda potrzebna..., polecam pokazywac sie na spotach a nie tylko wtedy gdy coś trzeba w aucie zrobić

Opublikowano

polecam pokazywac sie na spotach a nie tylko wtedy gdy coś trzeba w aucie zrobić

:good: to tylko 1-2h raz w tygodniu :cygaro:

Opublikowano

Siema Panienki, wróciłam z Irlandowni już :kox: :kox: :kox: :kox:

a co tu tak cicho, co?? :P

jak na zlocie?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

aaaaa spota mozemy w czwartek zrobic, bo jutro jade do olsztyna do pracy i nie dam rady przyjechac.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w czwartek wracam dopieroooooooo

Witam.Chciał bym wykasować servic long life z fis-a czy ktoś z kolegów będzie w środe w stanie mi pomóc ? :notworthy::hi:

Ja od siebie tyle: zajeżdżajcie częściej na spoty a ni ebędzie problemu z takimi rzeczami... :gwizdanie:

Jak sie pali to wtedy szybko woda potrzebna..., polecam pokazywac sie na spotach a nie tylko wtedy gdy coś trzeba w aucie zrobić

POPIERAAAAAAAAAAAM!!!!!!

Opublikowano

aaaaa spota mozemy w czwartek zrobic, bo jutro jade do olsztyna do pracy i nie dam rady przyjechac.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

w czwartek wracam dopieroooooooo

Jak co wtorek zaczyna się obradowanie czy spota robić w czwartek :kox:

ja osobiście nadal jestem za czwartkiem :gwizdanie:

Opublikowano

Alona ptasią grypę nam przywiozłaś ??? :gwizdanie: :decayed:

:bry: ruda :grzywa:

Opublikowano

A :hi: :hi:

Opublikowano

A :hi: :hi:

jest i parówa,witaj :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.