Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Tomek, kupuj, fajny telefon - filmy można obejrzeć, muzyki posłuchać, BT działa z audi, wymienna karta (ale niestety ta Sony, w morde jeża) :decayed:

No ale, żeby takie prezenty dawać :blink: Książkę byś kupił, a nie... :tongue4:

Opublikowano

Tomek, kupuj, fajny telefon - filmy można obejrzeć, muzyki posłuchać, BT działa z audi, wymienna karta (ale niestety ta Sony, w morde jeża) :decayed:

No ale, żeby takie prezenty dawać :blink: Książkę byś kupił, a nie... :tongue4:

jutro jadę kupić :good:

książkę :cool1::polew:,jak znam życie,to i tak będzie nochem kręcił :disgust:

Opublikowano

Tomeks zamiast jechać na ten mecz na ten mecz moglismy łoić dalej BRO :gwizdanie:

Nie oglądałem ale wynik to MEEEEEEEEEGAAA porażka :thumbdown:

[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 22:44_________________________________________________aha, jaca dzięki za piwko :notworthy:

Opublikowano

Mecz szkoda gadać :slina::thumbdown:

Był dzisiaj w ogóle spot ? Jakieś zmiany dni spotkań, weszły w życie podczas mojej nie obecności ? :mysli:

Opublikowano

Był dzisiaj w ogóle spot ? Jakieś zmiany dni spotkań, weszły w życie podczas mojej nie obecności ? :mysli:

spocio był, co do zmian to była dziś zmiana - spotkaliśmy się o 19 :gwizdanie:

Opublikowano

yhym czyli wszystko po staremu normalnie :)

_________________________________________________

Zmieniając trochę temat, chciałbym zapytać czy dla klubu jest jakiś upust w TUNE-UPie ? Alona mi wspominała że podobno jest to możliwe :mysli: Byłbym bardzo zainteresowany bo na dniach chciałbym trochę wzmocnić swoją A4ee :naughty::evil:

Opublikowano

narazie tak

donbra ja spadam

nnnnnaaaaaaarrrrrrrraaaaaaaa :hi:

Opublikowano

Tomeks[/b][/color] zamiast jechać na ten mecz na ten mecz moglismy łoić dalej BRO :gwizdanie

niom :disgust:

Opublikowano

Zmieniając trochę temat, chciałbym zapytać czy dla klubu jest jakiś upust w TUNE-UPie ?

jest

Opublikowano

Kurde zapomnialem wziac piwo ze schowka ;/ a tak bym sobie teraz chlapnął ;/ :wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kurde zapomnialem wziac piwo ze schowka ;/ a tak bym sobie teraz chlapnął ;/ :wallbash:

nie masz w lodówie piwa :mysli:

Opublikowano

Po to tez musze isc ;/

A moglo stac juz na stole ;)

Dobra ide w kime .. 3mcie sie ;):hi:

Opublikowano

hejka mam pytanie byłam dziś w warszatcie nie daleko mnie i powiedzieli mi ze koszt wymiany pompy wody i kompletny rozrzad wyjdze 1000 zł i teraz nie wiem czy chce mnie naciagnoć czy to normalna cena za to wszystko??

Opublikowano

cena normalna, a jakiej firmy części? :cool1:

Opublikowano

o soporo za dużo. ja w silniku 1.6 100km robiłem rozrzad tylko w golfie 4 przypuszczam że ceny te same to za komplet pompa pasek rolki z napinaczami dałem (dolz;gates;ina) 350zł czy 380zł. wymiana zależy 250 - 300. jak chcesz o napisz na priv moge ci załatwić części.

Opublikowano

hejka mam pytanie byłam dziś w warszatcie nie daleko mnie i powiedzieli mi ze koszt wymiany pompy wody i kompletny rozrzad wyjdze 1000 zł i teraz nie wiem czy chce mnie naciagnoć czy to normalna cena za to wszystko??

Reniu,kompletny rozrząd w intercarsie kosztuje 477,80zł,z upustem będzie sporo poniżej 400zł :naughty:

do tego robocizna max 300zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.