Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na tych fotach są 20" fele :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko nie idz w felgi chrom :sick3: :sick3:

Kiedy lampy na stol ida?

Opublikowano

Kiedy lampy na stol ida?

no trza sie w końcu sprężyć :chytry:

Opublikowano

Na klubowy kubek ja też się piszę:) Jak dobrze pójdzie na dniach znów wsiądę w jedyny słuszny model jedynej słusznej marki i wpadnę na spota to się dogadamy:) Aaa i generalnie jakby ktoś miał na zbyciu jakieś inne zabawki typu ramki, smycze itp to też jestem zainteresowany ;)

Opublikowano

A właśnie, wczoraj pod własnym blokiem widziałam tego sedana czarnego B5 co ostatnio go widział Gili??, z rejestracją na końcu S, zupełnie jak u mnie, naklejka klubowa z tyłu, czarny grill, piękne fele.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ciekawe kto to!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a padało i nie miałam jak mu karteczki zostawić żeby wpadał na spoty... hehe

Na klubowy kubek ja też się piszę:) Jak dobrze pójdzie na dniach znów wsiądę w jedyny słuszny model jedynej słusznej marki i wpadnę na spota to się dogadamy:) Aaa i generalnie jakby ktoś miał na zbyciu jakieś inne zabawki typu ramki, smycze itp to też jestem zainteresowany ;)

piszę się na naklejki klubowe!!! xD

Opublikowano

tez bym wzial naklejki..ale jak to bedzie wygladac na passacie :P

Opublikowano

qwu1fwbg0kgrhgookj4ejll.jpg

qwu0q20kgrhgookjuejllmu.jpg

:naughty:

Ogólnie fajny zestawik, tylko ta dokładka tylniego zderzaka to kicha straszna jak dla mnie :)

Opublikowano

tez bym wzial naklejki..ale jak to bedzie wygladac na passacie :P

normalnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ty nie mysl o tych naklejkach tylko sie streszczaj, bo mi się nudzi w domu i nie mam z kim kawki wypić!! :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 09:30_________________________________________________

qwu1fwbg0kgrhgookj4ejll.jpg

qwu0q20kgrhgookjuejllmu.jpg

:naughty:

Ogólnie fajny zestawik, tylko ta dokładka tylniego zderzaka to kicha straszna jak dla mnie :)

a mi się te felgi nie podobają bleeeeeeee :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

chrom :thumbdown:

_________________________________________________

To jak z tymi kubkami kto chętny ? Może lepiej zamówić teraz bo nie zostało wiele sztuk i do środy powinny dojść to byśmy rozdzielili na spocie :wink4:

Opublikowano

Ogólnie fajny zestawik, tylko ta dokładka tylniego zderzaka to kicha straszna jak dla mnie :)

no właśnie tył mi też nie podchodzi :disgust:,tym bardziej,że do tej dokładki trzeba też wymieniać tłumiki,

z tyłu włożyłbym dokładkę s-line i byłoby git :naughty:

Opublikowano

Pre namierzony w Gdansku na ul Czubinskiego :)

Opublikowano
  • Autor

No no

chyba się zdecyduje :gwizdanie:

Ty się decydujesz od roku :) na sline przód, na lampy led, na zawieche niską, na felgi nowe...

:tongue4:

Pre namierzony w Gdansku na ul Czubinskiego :)

u fryzjera byłem :nabijasie:

Opublikowano

Ty się decydujesz od roku :) na sline przód, na lampy led, na zawieche niską, na felgi nowe...

:tongue4

:rolleyes::embarrassed:

Opublikowano

z tyłu włożyłbym dokładkę s-line i byłoby git :naughty:

:cool1::good:

u fryzjera byłem :nabijasie:

chyba intymnego :gwizdanie:

Opublikowano

u fryzjera byłem :nabijasie:

chyba intymnego :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

to samo pomyślałem :laghing2:

Opublikowano

Siem geje :kox:

Opublikowano

Bieniek nie kazdy jest taki jak ty :D:kox:

Opublikowano

Hehehe widzę, że dział pomorski ma swój klimat ;)

Opublikowano

Dział pomorski obecnie chyba śpi albo w rozjazdach na jakiś rodzinnych posiadówkach :decayed:

Ja jestem przeziębiony więc siedzę tu sam :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.