Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nasza klase to i ja mam :tongue4: potrzebny vag :decayed: kabel wezme tylko cos mi nie chce chodzic z nowszymi wersjami vaga

i jakiś browar weź,co by się jakoś godnie przywitać :drunk:

...no i tradycję podtrzymać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:mysli: :mysli: :mysli: 3??
Opublikowano

skrzynke czy dwie ?:)

tylko nie bierz z Czarnkowa :cool1:

...bo ten browarek i grupa Pomorska,to wybuchowa mieszanka :gwizdanie:

:drunk::vava: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

hehe :) cos czuje że bedzie wesolo warka może byc ??

Opublikowano

nie :decayed:

Opublikowano

dobra to zrobie losowanie w sklepie :decayed:

Opublikowano

hehe :) cos czuje że bedzie wesolo warka może byc ??

może być :good:

nie :decayed:

a jemu weź wisienkę,najlepiej w kartoniku :decayed:

Opublikowano

nasza klase to i ja mam :tongue4: potrzebny vag :decayed: kabel wezme tylko cos mi nie chce chodzic z nowszymi wersjami vaga

i jakiś browar weź,co by się jakoś godnie przywitać :drunk:

...no i tradycję podtrzymać :gwizdanie:

nie daj się nabrać na ich sztuczki!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

sami nigdy nawet po browarku na spot nie przywiezli!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nasza klase to i ja mam :tongue4: potrzebny vag :decayed: kabel wezme tylko cos mi nie chce chodzic z nowszymi wersjami vaga

i jakiś browar weź,co by się jakoś godnie przywitać :drunk:

...no i tradycję podtrzymać :gwizdanie:

nie daj się nabrać na ich sztuczki!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

sami nigdy nawet po browarku na spot nie przywiezli!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

:spam: :spam: :witch: :witch: do domu!!
Opublikowano

nie daj się nabrać na ich stłuczki!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

o faktycznie :cool1:

213,uważaj na Łepskiego :gwizdanie:

Opublikowano

to juz wiem ze jutro bedzie bardzo wesoło :decayed: kaste wezme napewno :decayed: no i o wisience dla kolegi tez nie zapomne :polew:

Opublikowano

to juz wiem ze jutro bedzie bardzo wesoło :decayed: kaste wezme napewno :decayed: no i o wisience dla kolegi tez nie zapomne :polew:

no,w końcu konkretny gościu :cool1:

S4,browarek :cool1:

...jak chcesz,to mogę z tobą chodzić :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

to może ja jutro z laczka przyjdę jak takie chlanie się zapowiada :gwizdanie:

Opublikowano

A ja jutro rano na emigrację znów ruszam ,co za pech :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

cześć kolegowie i kolankowie :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nasza klase to i ja mam :tongue4: potrzebny vag :decayed: kabel wezme tylko cos mi nie chce chodzic z nowszymi wersjami vaga

i jakiś browar weź,co by się jakoś godnie przywitać :drunk:

...no i tradycję podtrzymać :gwizdanie:

nie daj się nabrać na ich sztuczki!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

sami nigdy nawet po browarku na spot nie przywiezli!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

:spam: :spam: :witch: :witch: do domu!!

no teraz to jednak chcesz żebym do domu jechala? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to w końcu się cieszysz czy płaczesz, że mnie nie będzie??? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano
:banan2: :banan2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.