Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty się tu nie reklamuj ze swoimi usługami tylko lepiej napisz czemu na spotach się nie pojawiasz ?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam zapierdziel w robocie od kilku tygodni, kończę późno i się wyrobić nie mogę :) Ale może w przyszłym tygodniu wszystko wróci do normy. Jakby co to bierzcie cukierki to będę pokazywał :polew:

Opublikowano

bierzcie cukierki to będę pokazywał :banan3:

to mnie chyba za tydzień nie będzie :no4:

Opublikowano

Hehe ale ściemniacz... A przed chwilą do mnie dzwonił i pytał czy wolę czekoladowe czy krówki :polew:

Opublikowano

ja pierdziu chłopcy ale się zabawiacie :polew:

Opublikowano

To nie zabawa, to byznes :>

Opublikowano

robicie to za pieniądze czy za czekoladki :naughty:

Opublikowano

Widzę że kolega mocno zainteresowany :polew: Ale muszę Cię rozczarować, nic nie robimy, tylko pokazujemy :polew: ZBOKU!!! :polew:

Opublikowano

Ja ani bym nie chciał zakosztować ani zobaczyć :decayed:

Opublikowano

Chwila, ja nawet nie napisałem co pokazuję... ale oczywiście Wam się wszystko kojarzy z jednym :>

Opublikowano

no dobra, co to za afera z Kacza??? :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

nie wiem po co najezdzacie na Kaczke :kwasny:

robi się taki nie smak na spocie i na forum :no:

Opublikowano

mnie to mega zniesmaczyło, szczerze powiem.... :chytry: :chytry: :chytry:

żarty żartami, ale Bieniek jesteś bezczelny, z Twoich fot na nk nikt się nie nabija :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Bieniek,ty chamie :no4:

Opublikowano

Bieniek,ty chamie :no4:

:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 23:22_________________________________________________

mnie to mega zniesmaczyło, szczerze powiem.... :chytry: :chytry: :chytry:

żarty żartami, ale Bieniek jesteś bezczelny, z Twoich fot na nk nikt się nie nabija :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Tylko tyle??[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 23:29_________________________________________________Moglem napisac:

"super focia,maxik"

:rolleyes:

Opublikowano

jestes idiotą i tyle ... proste :thumbdown::sick3:

Opublikowano

Jestes piz*a i tyle...proste :thumbdown::sick3:

Chlopcze troche dystansu....Facet jestes??[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 04:46_________________________________________________Forum sklada sie z 99% z facetow.Szydera,nabijanie itp. bedzie stalym elementem tego forum.

I nie beda to tylko powklejane kawaly i linki do domotywatorow.

W czym problem?

A no w tym,ze jesli nie rozumiesz tego i obrazasz sie o byle co to moze w zlym miejscu jestes??

CHcesz rozgrywki w publicznym miejscu prosze...

Usuwanie nas ze znajomych :polew: :polew: :notworthy: szacun jestes FACET

No!!!!

Opublikowano

Tomeks Parówo, wszystkiego najlepszegooooooooooo!!!!!!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

najlepszego Tomeks :naughty:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Tomeks ! :rose:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.