Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
zdeniu nie zapomnij ramek

jeździ w Gdyni ktoś z ramkami oprócz mnie ? :grin: (aaa.. mateo chyba miał)

O Gdańsku nie wspomnę... :embarrassed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

postaram się :polew:

Opublikowano
zdeniu nie zapomnij ramek

jeździ w Gdyni ktoś z ramkami oprócz mnie ? :grin: (aaa.. mateo chyba miał)

O Gdańsku nie wspomnę... :embarrassed:

No Mateo maa, w Gdyni widziałem jeszcze 1 :a4fan: z ramkami o takim kolorze jak ma Mateogda no i jak Zdeniu nie zapomni dla mnie to będę miał i ja :wink:
Opublikowano

Zdeniu jak masz jeszcze dwie ramki to weź dla mnie też

Opublikowano

no ja też raczej będę i jak już to też koło 17-tej, zaraz idę pucować :audi: ale kurde słońce tak świeci ... będzie walka ze smugami na niuni :grin:

Opublikowano

zaraz idę pucować :audi: ale kurde słońce tak świeci ... będzie walka ze smugami na niuni :grin:

hmm też o tym myślałem ale jakoś walczyć mi sie nie chce wiec zajadę na automat :cool:
Opublikowano

Gajzer

automat ??? Ty bluźnierco !!! :evil: rozumiem ręczną ale nie automatyczną... oj że Twoje :audi: jeszcze się na Ciebie nie wypięło ...

Opublikowano

jest nowa myjka na Wiśniewskiego wiec szczoty w stanie nienagannym , a lakieru już pierwszej klasy nie mam :cool:

Opublikowano
  • Autor

furki nie umyłem, ale się ogoliłem

:polew:

Opublikowano

ja się właśnie idę golić i zadzieram kiecę i lecę :evil:

Opublikowano
zdeniu nie zapomnij ramek

jeździ w Gdyni ktoś z ramkami oprócz mnie ? :grin: (aaa.. mateo chyba miał)

O Gdańsku nie wspomnę... :embarrassed:

A no ja już od jakiegoś czasu :grin:

Opublikowano

A no ja już od jakiegoś czasu :grin:

ciekawe skąd :grin:

frekwencja, hmm miejmy nadzieję że z biegiem czasu będzie coraz lepsza :cool:

następny termin proponuję 23.06.2007

i jak zawsze obecność obowiązkowa :polew:

Opublikowano
frekwencja, hmm miejmy nadzieję że z biegiem czasu będzie coraz lepsza cool

zdeniu powiedział wszystko na ten temat... bo jeśli z biegiem czasu się nie zmieni to chłopaki z 3miasta będą nam (Zdeniowi i mi) oddawać pieniądze za paliwo :grin:

Opublikowano
zdeniu nie zapomnij ramek

jeździ w Gdyni ktoś z ramkami oprócz mnie ? :grin: (aaa.. mateo chyba miał)

O Gdańsku nie wspomnę... :embarrassed:

A no ja już od jakiegoś czasu :grin:

Dzieki nie zawodnej pamięci Zdenia ramki mam i ja :a4fan:

Opublikowano

A no ja już od jakiegoś czasu :grin:

ciekawe skąd :grin:

No właśnie sam się zastanawiam :grin:

zdeniu[/color][/b] powiedział wszystko na ten temat... bo jeśli z biegiem czasu się nie zmieni to chłopaki z 3miasta będą nam (Zdeniowi i mi) oddawać pieniądze za paliwo

Alvaro nie dramatyzuj, aż takiej tragedi nie było - początki były gorsze :grin:

Opublikowano
  • Autor

eeenoo spoko.

Jakieś 9 aut ? (może 10), w tym 3 spoza Trójmiasto :polew:

Z Gdańska to pewno nie ma ludzi, ze względu na roboty drogowe.

Oni jak słyszą, że mają się ruszyć do Gdyni, to jakby na koniec świata jechali :polew:

Opublikowano

dobre Przemas !! :polew: ale coś w tym musi być...

Opublikowano

No coś musi w tym byc ;)ale jak juz bedzie po remontach to może Gdańsk w końcu ruszy tyłki i pokaże twarze :wink: w cooooo wątpię hehe

Opublikowano

zdjęć żadnych nie macie z ostatniego spotu? W lipcu już i ja dołączę do grupy trójmiejskiej :a4fan: I dopiero moje tablice będą egzotycznie wyglądały zaczynając się od BAU :wink: Oby tylko kolejna sprzedaż ramek ruszyła żebym chociaż z klubowymi się poruszał po 3mieście :wink:

Opublikowano
  • Autor

teraz chyba nikt nie miał aparatu[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 22:40 _________________________________________________zapisywać się na letni zlot : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12646.0

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.