Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga Uwaga!!!!!!

W z wiązku, iż jutro na skwerze jest festyn z okazji św. Jana i od kilku dni chłopaki męczą się z ustawianiem na nim sceny, istnieje opcja, iż nie wpuszczą nas na skwerek :( Więc proponuje zmienić od razu miejsce bo jutro może być z Tym problem. Ja wstępnie proponuje polanke redłowską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga Uwaga!!!!!!

W z wiązku, iż jutro na skwerze jest festyn z okazji św. Jana... istnieje opcja, iż nie wpuszczą nas na skwerek... Ja wstępnie proponuje polanke redłowską :)

Niedobrze jak nie będą wpuszczać :thumbdown:

Za kilka minut wyjeżdzam to ewentualnie proszę o info via sms (kontakt a Assistance) o zmianie lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapce, którą wrzuciłeś Piłsudskiego w stronę bulwaru, na końcu w prawo w Prusa i trzymając się lewaj do końca wzdłuż nabrzeża. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o 2. wyjeżdżam do Niemiec także sory ale nie dam rady a widzę że się kroi największy spot w historii... :( czekam na fotki i pozdrawiam wszystkich :audi: maniaków !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA PANOWIE, mam(y) ważny komunikat !

siedzimy w Coffee Heaven, przyjezdzajcie ! :)

są :

spedyt,

brynia z rodziną

zdeniu ze swoją panią

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bylo całkiem miło :oklaski:

co do Bryni :mysli:

to nie zwykła kobiałka to szalona maniaczka motoryzacji :dance: :th:

wielu Panów może tylko pozazdrościć jej wiedzy technicznej :thumbup:

a i Przemuś dzieki swojej nowej zabawce potwierdził przebieg w moim autku

tak więc mam chyba pewność że nie było cofany :thumbup:

do miego zobaczenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fotek bo leniucha Mateo nie było. :audi: Pewnie robił ognisko :thumbdown:

Hola Hola kolego, niebyłem bo niemogłem i niemówiłem, że będę :bicz2: Miałem impreze rodzinną 3w1 dlatego nie mogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema All,,, po ostatnim moim wyjeździe do Sopotu dostałem ( już nie pamiętam od kogo ale z waszej grupy) opier*l że nie dałem znaku zycia że będę na Waszym terenie. Więc teraz daję. 6,7,8 jestem z kobietą w Sopocie i z miłą chęcia spotakm się z Wamii wymienię kilka spostrzeżeń na temat A4 :dance:

Jeżeli są jacyś chętni na spotkanie to piszcię albo na pw albo tutaj :)

Pozdrawiam

Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, kiedy robicie nastepnego SPOTA ?? BO wybieram sie w Wasze okolice na urlopik a dokładnie do Jastrzębiej , bede od 1 Lipca do 14 stego wiec moze mi sie uda zobaczyć z Wami heheh Miron78 tez bedzie w okolicach Ustka to pewnie tez by podjechał.....Biore kompa wiec bede na bieżąco heheh pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajta wszystkim !!! no właśnie pomyślcie o jakimś spociku ja będę od 30.06 do 09.07 w Ustce. Z Cuberem jestem w kontakcie więc ustalcie coś w większym gronie i dajcie znać.

Sprawdzimy tą Waszą organizację :>przedstawiciele KR i SK już się wpisali na listę obecnych. [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 11:47 _________________________________________________PS. Tylko nie róbcie spota gdzieś, gdzie musielibyśmy robić dużo km ( troche już będziemy meli za sobą ) zadbajcie o nasze portfele hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...