Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Alona a jak to w ogóle wyszło że pojechałaś po B6/B7 a wróciłaś Leonem ?? :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

pan Robert powiedział -leon jest fajny,a Alona nie miała jak zaprzeczyć,była z Sewerynem...

...miała pełne usta :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio za Twoje ciepłe słowa, jestem zobligowany do zakupu pyr na całą zimę :> :good:

na to liczyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonia kartoszki są na szprycowane chemią i gniją tak mi mówił Tomeks

I ty Zoltar jakbyś je jeszcze zjadł to byś miął podwójne ADHD....taki Zoltar po programie .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ty Zoltar jakbyś je jeszcze zjadł to byś miął podwójne ADHD....taki Zoltar po programie .... :decayed

to by dopiero była kataryna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alona a jak to w ogóle wyszło że pojechałaś po B6/B7 a wróciłaś Leonem ?? :naughty::kox:

Nic innego mi sir nie podobalo! :P

Mialam w zasadzie do wyboru, bmw 120 d 2004 na wypasie, a3 1,9 tdi 2008 pelen golas i Leons na wypasie z konca 2006. Wybralam najmniejsze zlo i do tego zaoszczedzilam 2000 eur :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dałaś,7tysi €?

hmm,tyle zachodu żeby przywieźć leona,przecież tego u nas jest od cholery,salonowych,po dziadku itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się już pojechało to czymś trzeba wrócić żeby nie robić pustych przelotów... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się już pojechało to czymś trzeba wrócić żeby nie robić pustych przelotów... :decayed:

tak zazwyczaj jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się już pojechało to czymś trzeba wrócić żeby nie robić pustych przelotów... :decayed:

w sumie racja,czasami idzie się po superdupe.......

.......a ląduje się na nieborowskiej :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było przewidywalne że nic nie znajdzie ciekawego do kupna w obecnym okresie.... :cool1:

Była to raczej wycieczka turystyczno-krajoznawcza a przy okazji zakup tego co stało do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alona a jak to w ogóle wyszło że pojechałaś po B6/B7 a wróciłaś Leonem ?? :naughty::kox:

Nic innego mi sir nie podobalo! :P

Mialam w zasadzie do wyboru, bmw 120 d 2004 na wypasie, a3 1,9 tdi 2008 pelen golas i Leons na wypasie z konca 2006. Wybralam najmniejsze zlo i do tego zaoszczedzilam 2000 eur :kox:

Pan Robert miał małą stopę ? :polew:

antonia kartoszki są na szprycowane chemią i gniją tak mi mówił Tomeks

I ty Zoltar jakbyś je jeszcze zjadł to byś miął podwójne ADHD....taki Zoltar po programie .... :decayed:

Może lepiej nie :>

Sad w Łebie opustoszały :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było przewidywalne że nic nie znajdzie ciekawego do kupna w obecnym okresie.... :cool1:

Była to raczej wycieczka turystyczno-krajoznawcza a przy okazji zakup tego co stało do sprzedaży.

przynajmniej mam Leona co nie jeździł po polskich drogach :P i z calkiem niezłym wyposażeniem :gwizdanie:

taki mały spontan w sumie, bo się mega nam spodobał więc kupiłam! :P

wiem, że mogłam takiego w PL dorwać, nie musiałam przecież wracać z autem... ale jakoś tak czułam, że muszę wziąć tego! :P[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 23:32_________________________________________________44cf2d769a7372986ac5d78c57e4c75c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...