Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

jeździ ktoś od nas do warszawy?

trzeba bylo predzej pytac bylam wczoraj:kwasny:

no pytałem wczoraj:decayed:

eee cofnij dzień prędzej :facepalm::grin: wczoraj u domina byłam kurcze no żebym prędzej wiedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego śledź wątek zawsze we wtorek się tu ludzie umawiają na spota i albo jest on u Olka w warsztacie w Pruszczu albo na Matarni jeżeli wiesz gdzie to...a co do wyścigów hmm chyba się chłopaki w takie rzeczy nie bawią:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poscie masz info:decayed: Jesli bedzie inaczej np. na Matarni dajemy znac w tym watku wczesniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie hmm jezeli mysle o tym samym "AZ" to miedzy orunia dolna a traktem pracowalem u nich jako lakiernik jakies 2 lata temu ale wtedy sie nie interesowalem wlasciwie tym wszystkim ;p ale mam swoja Ade od roku juz powoli zaczyna wygladac no i pomyslalem o takim temacie jak wlasnie zloty ;p

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

no i nie znam wlasnie miejsca matarni mozna o info ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejahej!

Któż to tu u Was się czarną eSą avant powozi? Tablice GDxxxxxxx . Ktoś z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejahej!

Któż to tu u Was się czarną eSą avant powozi? Tablice GDxxxxxxx . Ktoś z forum?

nie leciałeś czasami na wlocie od Łysomic do Toronto z piątku na sobotę coś po 0.00 leciałam od domina i zdaje mi się, że to ty byłeś:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie leciałeś czasami na wlocie od Łysomic do Toronto z piątku na sobotę coś po 0.00 leciałam od domina i zdaje mi się, że to ty byłeś:whistling:

nieeeee, w piatek to na dyżurku pijane mordy szyłem ;)), a eSa grzecznie stała na parkingu :grin:

btw. o tej godzinie z tamtych okolic wracaja tłumy samochodow po scigankach okolicznych ;) (niedaleko jest miejscówa) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie leciałeś czasami na wlocie od Łysomic do Toronto z piątku na sobotę coś po 0.00 leciałam od domina i zdaje mi się, że to ty byłeś:whistling:

nieeeee, w piatek to na dyżurku pijane mordy szyłem ;)), a eSa grzecznie stała na parkingu :grin:

btw. o tej godzinie z tamtych okolic wracaja tłumy samochodow po scigankach okolicznych ;) (niedaleko jest miejscówa) :decayed:

no widzialam ze wiele ich latalo o tej porze :wink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na JUŻ, pilnie potrzebuje mechanika/serwisu w gdansku bo k**wa stoje przy S6 unieruchomiony... tel do mnie 693432588 bede wdzieczny za pomoc. Prawdopodobnie alternator wyzionął ducha i się zatarł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki WIELKIE. umowilem sie w AZ serwis. Assistance w drodze. Napisze po sprawie ;)

Jeszcze raz dzieki ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej bedziesz u nich?Ja sie wybieram po pracy za pol godzinki.

Gdzie stoisz dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoje na 338km prz S6 jadac w stronę torunia, po zjechaniu na szadółki (udało mi się stanąć zaraz za zjazdem). Widac mnie z S6. Asisstance ma byc za ok 25-40min, wiec jak mnie tylko pozbieraja to się tam udaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoje na 338km prz S6 jadac w stronę torunia, po zjechaniu na szadółki (udało mi się stanąć zaraz za zjazdem). Widac mnie z S6. Asisstance ma byc za ok 25-40min, wiec jak mnie tylko pozbieraja to się tam udaje :)

qrcze, widziałem Ciebie, nawet przejeżdzałem obok (czarne B7 sedan) ramek klubowych nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...