Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale 4,5 do "ogranicznika" czy do "dna" :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do dna

no po 100,- za sztukę z przesyłem to chyba nie tak źle

na przyszły rok się kupi dwie na przód a te obecne przelatają na tyle :dancing:

Opublikowano

Łepski weź na spot te jarzma

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Łepski ty jeszcze masz na sprzedaż swoją B5 ...

Opublikowano

Bedzie ktos dzisiaj?

Opublikowano

ja bede

---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

PS.chyba wstawiam audika do ASO,jaca dzisiaj wstawiał swojego i pogadał w sprawie mojego, zrobią mi jak chce,ewentualnie będę musiał dopłacić różnice za części,ale mówią ,że powinni mi uznać części s-line.

Opublikowano

A "kedy" i jak mocno przyjebałeś??? Co się nie chwalisz na forum ?? :naughty::kox:

Opublikowano
A "kedy" i jak mocno przyjebałeś??? Co się nie chwalisz na forum ?? :naughty::kox:

zderzak,błotnik i lampa,a jak przyjebałem?.............wpuściłem bieńka do auta,zrobiłem kilka km i bum,jeden pedryl mi wyjechał,kutafon bez OC,a że mam AC to muszę likwidować szkodę ze swojego ubezpieczenia, tracę zniżki itd,niby potem fundusz ma mi zwrócić to co stracę na zniżkach,dodatkowy problem-z AC przyznają części z VINu,a ja mam zmieniony zderzak na s-line i teraz mam problem:chytry:

Opublikowano

dz za spota mośki

Opublikowano
Łepski ty jeszcze masz na sprzedaż swoją B5 ....http://a4-klub.pl/vb/images/smilies_smf/eusathink.gif

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

Łepski ty jeszcze masz na sprzedaż swoją B5

Niebałdzo :nose:

Opublikowano

Że ludzie nie boją się latać bez OC - zero wyobraźni... :kwasny:

Opublikowano

A Lodówa swoją sprzedał czy nie ...:eusathink:

Bo mój kuzyn zrobił prawko i chce sobie kupić B5 i się bujać po wiejskich imprezach i dymać wieśniary....:naughty:

Opublikowano

Chyba jeszcze ma:naughty:

Opublikowano

Zukers znaczek :audi: w gryll 8K0853605

Opublikowano

Antonio to ja pytałem o znaczek:naughty: ale drogi trochę chyba lepiej było by kupić cały gril:eusathink:

Opublikowano
Antonio to ja pytałem o znaczek:naughty: ale drogi trochę chyba lepiej było by kupić cały gril:eusathink:

aha sorry, już sprawdzam - do B6 może taniej :naughty:

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

8Z0853605 2ZZ cena niestety taka sama

Opublikowano
Antonio to ja pytałem o znaczek:naughty: ale drogi trochę chyba lepiej było by kupić cały gril:eusathink:

82zł drogo:cool1:?

............................i ty masz audi:facepalm:

Opublikowano
Antonio to ja pytałem o znaczek:naughty: ale drogi trochę chyba lepiej było by kupić cały gril:eusathink:

82zł drogo:cool1:?

............................i ty masz audi:facepalm:

Dobra dobra nie bądź taki only you:afro:
Opublikowano

do B7 będę miał,ale nie wiem czy pasuje do B6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.