Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja cisne w czwartek i resztę też zachęcam,może ktoś ma możliwość wyjechać dzień wcześniej,jak na taką drogę,to chyba warto pokombinować żeby spędzić tam choć jeden dzień więcej:naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w czwartek ale w nocy, tak?

chcesz być rano w piątek w BT?

Opublikowano

No u mnie akurat z wolnym nie mam problemu, można by było śmignąć szybciej. Tomeks a Ty z kim jedziesz?

Opublikowano

z Dorotą

wyjeżdżam rano w czwartek,o 17 odbieram wypsia i Monikę z lotniska w Balicach i ciśniemy do Bukowiny

Opublikowano

Czyli masz komplet no ok, ja mogę jechać prędzej ale raczej będę chciał wracać w niedzielę. Mam nadzieję że nie wyjdzie tak że będę jechał sam:eusathink:

Opublikowano
z Dorotą

wyjeżdżam rano w czwartek,o 17 odbieram wypsia i Monikę z lotniska w Balicach i ciśniemy do Bukowiny

hmm,no w zasadzie moglibyśmy jechać we trójkę,w kraku zabieramy wypsiów i w piątkę ciśniemy do bukowiny,z Balic do Bukowiny jakoś sie przemęczymy w komplecie:eusathink:

Opublikowano

A kiedy będziecie wracać?

Opublikowano

no właśnie tak do końca jeszcze nie wiem,na 90% w niedzielę,ale jest opcja,żeby zostac trochę dużej,choć to raczej mało prawdopodobne.

Opublikowano

No jak byście wracali w niedzielę ewentualnie w poniedziałek to jak nie sprawię kłopotu to zabrałbym się z Wami...

Opublikowano

hehe,to my raczej z tobą:whistling:,bo ja raczej swojej nie zdążę zrobić do wyjazdu:cwaniak:

Opublikowano

O Ty cwaniaczku takie buty:naughty: hmm myślałem że sobie porządnie wypije i nie będę musiał się pilnować hehe

---------- Post added at 22:35 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

Z drugiej strony może bym pojechał swoim bo mam coś jeszcze do wyrezania a Domin79 mi obiecał coś zrobić:whistling:

Opublikowano

hehe,ja najchętniej jechałbym swoim,wierz mi,ale duupa,więc chyba ravką będę cisną,a na trase to lepsza A4 i mniej spali.

Opublikowano

No dobra jeszcze się zgadamy, tylko dla trzech osób z tyłu trochę mało miejsca:whistling:

Opublikowano

w piątkę zrobilibyśmy jakieś 100km,damy rade jakby co:smiley:

ale jeszcze pomyślimy,ja w ostatnim tygodniu będę wiedział czy wracam w niedziele

Opublikowano

Ok jak będę w środę to coś może pomyślimy...

Opublikowano

Proponuję wyjazd w czwartek po południu,tak,żeby Włocławek,Łódź i Częstochowę machnąć wieczorem lub późnym wieczorem.

Jak pojedziecie w odpowiednich godzinach,to BT można teraz zrobić osobowym w 8godzin.

Nawierzchnia na Jedynce jest naprawdę dobra więc nie polecam skrótów.:cygaro:

Opublikowano

albo ze srody na czwartek, albo z czwartku na piatek. Tak jak zawsze jezdzilismy w poludnie jestesmy w BT i jest czas zeby odpoczac po podrozy

Opublikowano

No tak tylko jak się pojedzie w środę to trzeba będzie jeszcze nocleg kombinować

Opublikowano

to dawajcie wszyscy jedziemy tak,żeby w czwartek byc w Bukowinie,te kilka złoty za pokój to pikuś,w porównaniu do kosztów podróży w czwartek można sobie odpocząć,wieczorkiem skoczyć do jakiejś knajpki na grzańca,a od rana w piątek jesteśmy,wypoczęci,wyluzowani i zadowolenie

Opublikowano
mydlany czy to koło naszego punktu rozładunkowego?

http://allegro.pl/zarowki-postojowki-philips-blue-vision-w5w-gdynia-i2176594267.html

Piotr Oberkiewicz

Lajt Piotr Oberkiewicz

Sępia 15/16

81-078 Gdynia

Dokładnie jak wyżjezasz pod gorke to są te bloki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.