Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wreszcie pochwale się audi po prawie roku, audi a5 sportback kupione 6.12.2013 .Rocznik : listopad 2009, silnik Caha 2.0 tdi 170ps, z zewnątrz dołożone listwy s-line, tylny zderzak s-line, końcówki wydechu, grill black piano, pełne oświetlenie LED wewnątrz i zewnątrz, zmodernizowany lekko przedni zderzak. Pakiet ambiente , MMI 3G z dyskiem, skóra z alkantarą , a tak to seria jak to w A5. Felgi 18" z gumą 225/40/18.
Ostatnio dołożyłem składane lusterka oraz białe żarówki w halo. Kilka fotek :

UPDATE 12.7.15

Jednak wybór padł na inne fele i opony tym razem ORI fele z Q5 na oponie 235/30/20 , do tego dystans 25mm tył + 20 mm przód.
- poprawiona fabryka czyli wymiana tuleii wahacza dolnego na poliuretanowe ( były drgania na kierownicy przy takim rozmiarze koła)
- nowa kiera polifotwa ścięta + nowe obszycie kiery białą nicią
- nowa gała zmiany biegów z s-line biała nić
 

Na pokład wjechało : -lustro z kompasem i fotochromem


Mały update 25.09.16 , po paru godzinach walki .... i kilkunastu dniach kompletowania części :wink:

-zderzak s5 w kolor komplet kratkami halogenami i grillem

-nowe lampy kompletne

-maska w kolor z audi s5

-tylne lampy neon + moduły semidynamic
 

 

Opublikowano

świetna :)

Opublikowano

ładniutka - wpadnij kiedyś na Gliwickiego zlota - porobimy fotki białasom :)

Opublikowano

Jak mi sie podobają drzwi bez ramek

Audi a5, vw passat cc, i wreszcie w mercedes cls

Opublikowano

No już ją gdzieś widziałam... :wink: Piękna! :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update:

- listwy black piano + ramka wokół licznika (folia)

- belki + box

- zabezpieczony lakier na zime Colliente 476 (fota jak kropelkuje) , szyby rainX , środek natural look

10838810_803093279748064_1008704519_n.jpIS_201412072015.jpgIS_201412072016a.jpgIS_201412072017.jpgIS_201412072020.jpg

IS_201412072021.jpgIS_201412072022.jpgIS_201412072023.jpgIS_201412072024.jpgIS_201412072025.jpg

IS_201412072026.jpgIS_201412072028.jpgIS_201412072029.jpgIS_201412072030.jpg

Opublikowano

ładnie - aczkolwiek bez trumny znacznie lepiej ta furka wygląda :)

Opublikowano

kółek fajnych nie chcesz do siebie ? moje złote Vosseny by tu wpadły idealnie :P

Opublikowano
  • Autor

Jaki rozmiar? Problem jest że na seryjnym zawiasie w a5 już jest twardo co dopiero na 20" , wiec miotam się z decyzją już rok...

Opublikowano

nie marudź.. :decayed: ja nie widzę różnicy w jeździe między 18, a 19 cali w A5... podejrzewam, że na 20tce też nie ma wielkiej różnicy. :naughty:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

mi się wydaje że na 18 jeździ się bardziej twardo niż na 20 :lol:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przymiarka felg 20' RS6, tak z ciekawości .... jak siądą

On board:

- Sprężyny H&R - 40 mm

- grill s5 black piano + znaczek s-line

- modernizacja kratek obok halogenów

- servotronic (różnica mega)

Wymiana + mega przegląd:

- olej w skrzyni biegów

- płyn do wspomagania

- płyn hamulcowy

- olej + filtr oleju

- filtr paliwa

- filtr powietrza

- malowanie zacisków w srebrny kolor

- zbieżność

- wycieraczki nowe Valeo

DSC01144.jpgDSC01152.jpgDSC01149.jpgDSC01153.jpgDSC01156.jpg

Edytowane przez dawid195a

Opublikowano

Bardzo dobrze wygląda na tych 20" :thumbup1:

Opublikowano

jakieś schowane te kółka :decayed:

a tak poza tym, to coraz bardziej zaczyna mi się podobać Sportback :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przymiarka na razie, wiadomo jak postanowię że będą na stałe to wpadnie dystans.

Opublikowano

Jak z komfortem na takiej feli?

Opublikowano
  • Autor

Tragedii nie ma , ale twardziej niż na 18" , przez progi zwalniającej już nie przejeżdżasz na 2 , tylko na 1 biegu.

Opublikowano

Przymiarka na razie, wiadomo jak postanowię że będą na stałe to wpadnie dystans.

No to ogarnij dystans i sobie je zostaw. :wink4: Będzie dobrze! :good:

Jeszcze trochę ta rejka mnie jakoś razi... W sensie, że tak odstaje. Nie da się nic z tym zrobić? :mysli::guma:

Edytowane przez akjam

Opublikowano
  • Autor

Nie mam za bardzo pomysłu co z nią zrobić i szczerze nie zwracałem na to uwagi, wywalić ramkę to tylko na klej do szyb, tak miałem w b7.

Opublikowano

Nie ma opcji takiej ramki maskującej jak ja mam/jak jest w B7? Bankowo coś takiego jest. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.