Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od dawna nosiłem się z zamiarem kupna B6 szukałem dużo zwłaszcza quattro i koniecznie 1,9tdi lecz wszystko co widziałem albo nie spełniało wymagań albo sprzątnęli mi z przed nosa.. :kwasny:

Z racji tego że nie było już co oglądać a na wyjazd za granicę nie mam czasu , trafił się ładna wersja S-line :wink:

Zanim opiszę auto pokażę czym się poruszałem wcześniej :

6ofpwl29.jpg

A teraz on:

Model: A4 B6 Avant

Silnik: 1.9tdi AVF

Wyposażenie:

-mała navi

-nagłośnienie boose

-półkubełkowe fotele ze schowkami i elektryką lędzwi

-grzanie pupy

-czarna podsufitka i słupki

-podłokietnik tył z cupholderem

-funkcja komfort na całe dwie szyby przód :P

-ori 17" z tegorocznymi laczami 235/45

-hak

Mody dokonane przeze mnie:

-przyciemnienie lamp tył

-odklejenie znaczków z klapy

Plany:

-s-line zderzaki (ale cena przeraża ) DONE

-xenon

-drl (30% długich) DONE

-konserwacja DONE

-turbo BRD+ chip coming soon

-heble 312

-smoked przednich reflektorów DONE

-wymiana guzika esp i wizytownika (ktoś coś pomoże ogarnąć w dobrych pieniądzach??)

Fotki:

GpPgUwl.jpg

8kDgrc3.jpg

ej7fia.jpg

t6e0ao.jpg

94pkpfr7.jpg

sgvw2j7t.jpg

m26lr2q3.jpg

jmg6fhp7.jpg

uccghh75.jpg

Pozdrawiam Indi

Edytowane przez Indi

Opublikowano

Fajny kolorek, widać że zadbana sztuka :wink:

Opublikowano

no i kolejna fajna sztuka :) rezanko :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki , mam pytanie odnośnie postojów usa , widziałem gdzieś w internecie zdjęcie a4 b6 które po bokach lamp przednich miało "wkłady czy naklejki" pomarańczowe , moje pytanie co to jest i gdzie można to dostać?? druga sprawa czy jak chcę wymienić baterię w kluczyku to muszę go na nowo programować?? (zegarmistrz mnie postraszył tym)

Opublikowano

Audi całkiem spoko :)

Moją uwagę przykuł Golf miałem prawie identycznego też w pakiecie GT i nawet felunek taki sam :decayed: fura była świetna tylko wiadomo blacha słaba :kwasny:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja miałem golfa w stanie niemalże z salonu :) długo go szukałem , odstrzeliliśmy ze 23 takie same zanim tego znalazłem :decayed: Audi to nie golf z ABF-em pod maską gdzie 150 koni robi robotę na każym biegu w każdym zakresie obrotów ale daje radę, czy ktoś się orientuje jaki koszt jest chipu na 150-170 koni może jest jakiś majster-haker na forum?? :wink:


Dawno mnie tu nie było więc czas odświeżyć temacik :) doszła ostatnia rzecz układanki pod tytułem "pełny pakiet s-line zewnętrzny" 30rod3r.jpg termin u lakiernika dopiero na 3.08 więc po składaniu na pewno się pochwalę kolegą :decayed:

Edytowane przez Indi

Opublikowano

chipsa to chyba nawet już za 700 zł wyrwiesz, ale przeważnie 900.

Kolorek to Avus Silver?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie avus silver . Chip zrobiłbym ale z 130 chyba mi wystarczy a teraz jeszcze córeczka mi się urodziła więc... gdzie się będę spieszył :wink:

Opublikowano

Te kratki podchodzą p&p do zwykłego zderzaka? Furka zacna :)

Opublikowano

Siemka ładna sztuka ciemne szyby napewno poprawia wygląd pozdrawiam

Opublikowano

do 1.9 to chipsa już zrobisz za 450 zeta tu na forum :)

kolego m1chal_p nie podchodzi p&p bo to kratka do zderzaka s-line..

GRATULACJE CÓRECZKI !!!!! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie kratki sa do zderzaka sline. A szybki ciemne sa juz :-) zrobione wlasnie z mysla o maluszku. Dzieki amaradaar ;-) p.s. daj cynk kto sprzedaje moc ;-)

Opublikowano

Poszło PW :wink:

Opublikowano

Oo widze Audinka z mojej okolicy i też na SPS'ach ,ładna z ryjkiem sline bedzie ładnie :P co do działania z mocą polecam chłopaków z CTR Zabrze

Opublikowano
  • Autor

Jakieś ostatnie fotki zanim wpadnie pakiet sline ;)

2s8hawn.jpg

ab18aq.jpg

14y0dud.jpg

i nowy nabytek: klapka podłokietnika z zamknięciem

2my4zs7.jpg

:D

Opublikowano

Też mam ten kolor w pełnym silne i chodzą za mną ciemne szybki.

Wywal znaczek S4 z klapy

Opublikowano

siemka ladna a4 kolor super az ciekawe jak bedzie wygladac w pakiecie s-line pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

NIe siedzimy działamy :)

sxosgj.jpg

wlw1dx.jpg

hwn2uu.jpg

2mqndxl.jpg

jtrtkk.jpg

do tego cały bagażnik rozebrany , bosse , navi itd...

na montaż czekają też listwy i daszek na klapę :decayed:

Opublikowano

Super. Sam się przymierzam w przyszłości do takiego zabiegu. Będę śledził wątek i postępy :naughty:

Edytowane przez KarolH

Opublikowano

Nową dokładkę kupiłeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.