Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak i czym pomalować grill w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak widac na zdjeciu pare odpryskow sie juz pojawilo :wink4:

Dibo jak to malowałeś i po jakim czasie pojawiły się odpryski? :wink4:

A więc tak: już z Niemcowni przywiozłem z pomalowanym całym grillem na czarno. Zeskrobałem tylko farbę z OOOO :> Co do malowania, to był dawany podkład a na to farba. Z tym że farby było dane grubo (nie aż tak dużo, ale troche jej jest). Dlatego też pojawiły się odpryski. Dlatego jestem zdania że lepiej dać pomalować dobremu lakiernikowi. On będzie znał się na rzeczy i farbę tak nałoży że będzie to ładnie zrobione i trwałe.

Opublikowano

eeee tam,lakiernik,frajda jest,jak to zrobisz sam-ze dwa razy spier...lisz a potem juz bedziesz wiedzial i zroisz mistrzowsko :wink4:

Opublikowano

eeee tam,lakiernik,frajda jest,jak to zrobisz sam-ze dwa razy spier...lisz a potem juz bedziesz wiedzial i zroisz mistrzowsko :wink4:

Dokładnie :wink4:

Opublikowano

ja teraz idę w chrom hyhyhy, rylingi w chromie sa za ładne ,żeby je malować na czarno

Opublikowano

A ja mam trochę czarnego na aucie. Dołożę trochę chromu i będzie taki swoisty mix :naughty:

Opublikowano

A ja mam trochę czarnego na aucie. Dołożę trochę chromu i będzie taki swoisty mix :naughty:

Pochwal sie efektem póżniej :guma:

ja teraz idę w chrom hyhyhy, rylingi w chromie sa za ładne ,żeby je malować na czarno

Słusznie .. :naughty:

..jakieś konkretne plany ? :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja tez spróbuje sił w malowaniu grilla, moze jakis efekt bedzie na granatowym autku, tylko boje sie tego rozszczepienia chromowanych obramówek, czy to nie pęknie, samo to wychodzi po podwarzeniu ? na audizone ładnie to jest zilustrowane ale u mnie angielski cienko

Opublikowano

daj linka-zobaczymy,co sie da zrobic

Opublikowano

link był wczesniej w tym temacie podawany: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=103669

z tego co widze wszytko wyskakuje na zaczepach

_____________________________________________________________________________________

A wiecie skad można dorwać taki grill ? http://www.audizine.com/gallery/showphoto.php?photo=9278

Opublikowano

To jest ori grill w B6, tylko z pomalowaną obwódką :wink4:

Opublikowano

no ja własnie w B6 chce tą obwódkę malować, tylko nie bardzo wiem jak ją zjąc, czy sama wyskakuje z zatrzasków czy nie, ktos moze zdejmował ?

Opublikowano

To jest ori grill w B6, tylko z pomalowaną obwódką :wink4:

Jakiś on taki za bardzo siatkowany jak na Ori :cool1:

Opublikowano

A gdzie Ty tam widzisz tą siatkę :tongue4: Bo ja nie bardzo :polew:

Opublikowano

A gdzie Ty tam widzisz tą siatkę :tongue4: Bo ja nie bardzo :polew:

Ragguś mówi o tym grillu:

A wiecie skad można dorwać taki grill ? http://www.audizine.com/gallery/showphoto.php?photo=9278

:wink4:

Opublikowano

To wam powinno pomóc koledzy -

link

Opublikowano

super stronka ta a4mods.com :good:

Opublikowano

wybaczcie odswieze troche temat :przebiegly:

u mnie rameczka juz pomalowana

a15f781b6685d863m.jpg

ciekawe czy pojawia sie jakies odpryski :rolleyes:

jak narazie dla mnie kozak :naughty:

  • 3 lata później...
Opublikowano

Koledzy ja bym proponował wszystkie jarmarkowo-odpustowe chromy a konkretnie te gilowe ramki na śnieżno biały mat bardzo stylowo to wygląda widziałem to w B5 sąsiada :slina:

Opublikowano

Kolego zrób jak możesz fotkę jak to białe wygląda u sąsiada tak z czystej ciekawości , też przymierzam się do pomalowania lub oklejenia tylko tej ramki z przodu na czarny mat auto mam granatowe i brak chromowanych ramek drzwi więc zostawię tak jak piszecie wyżej chromowany znaczek :audi: i będzie git :good: chociaż biały już niedługo pasował by do śniegu :decayed:

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.