Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mannesmann Yato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żabka Knipexa, to o to chodziło?

http://allegro.pl/show_item.php?item=4673077014&msg=Obserwujesz+tę+ofertę.

Nie+przegap+jej+zakończenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zakładce+Trwające<%2Fa><%2Fi>.&watched=1&msgtoken=2588db2f0d2284939d6df5b28ebc72fd553da4b654bb8a05ab6d91f2d6ed1ca0

czy te: http://allegro.pl/86-03-250-szczypce-klucz-2w1-knipex-kurier-w-wa-i4683962907.html

Tak jedne i drugie, bardzo mocne i dobre.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Podpowiedźcie coś na temat kluczy HONITON. Mam propozycje zakupu takiego allegro.pl/honiton-plasko-oczkowe-17el-komplet-honidriver-i4746524106.html zestawu w dobrych pieniądzach tylko czy te oczka nie są przesadzone??? Niby wielofunkcyjne ale jak to się sprawdzi na normalnej śrubie,


Nikt nie kręci płaskim honitonem :D?

Edytowane przez koziol1172

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nasadki ok ale plaskie moga byc słabe.

Opublikowano

Aha to zamówie sobie. o płaskie mi nie chodzi bo mam cały zestaw Yato . Na urodziny dostałem od brata ze Szwecji przywiózł.

Opublikowano

Magnusson używa ktoś? Porządne?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Magnusson używa ktoś? Porządne?

mailem w rekach ostatnio grzechotke magnussona nowa w sklepie, jej dzwięk przyprawia o ciarki, jak by miala sie rozpaść, trzeszczy każda jedna a nie tak delikatnie klika

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wracając do imbusów miał ktoś te w rękach ???http://allegro.pl/zestaw-komplet-hex-imbusow-10szt-yt-0561-yato-i4935492380.html prezentują się całkiem nieźle. Dwukrotnie używałem tych http://www.narzedzia-yato.pl/narzedzia,Klucze,Imbusowe,YT_0506,klucze_hex_kulka_9szt__1_5_10mm_dlugie_cr_v_YATO i z upartymi śrubkami misy dały radę , fakt z piątki od razu usunąłem kulkę żeby było pewniej

Opublikowano

z pogłębieniem w imbusie ?

bo do auta sa potrzebane z pogłębieniem i bez a czesciej te bez

bo te z pogłebieniem sa słabsze i pekają

Opublikowano

Polecam Honitona, bity imbusowe tej firmy tłuklismy przez jakies 3 lata w firmie, dostały wiele młotów, strzelały na 10m a jednak przetrwały co bardzo miło mnie zaskoczyło.

Z płaskich na domowe potrzeby polecam Covala, wszystkie chinskie Geko, Neo i inne Tajwany omijajcie szerokim łukiem. Miałem na stanie takie klucze na czarną godzine i rozpadły sie w najgorszym momencie czyli w nocy w czarnej d*pie.... nie dosć że pekąją pod ręką to rozmiary są luźne że trzeba zabijac rozmiar mniejsze.......

Do codziennej pracy polecam BETE, zakładając na taki klucz metrową rurke i waląc młotem nie musisz sie obawiać że wybijesz koledze zęby ;)

Opublikowano
  • Autor

z pogłębieniem w imbusie ?

bo do auta sa potrzebane z pogłębieniem i bez a czesciej te bez

bo te z pogłebieniem sa słabsze i pekają

Mam coś takiego http://allegro.pl/yato-yt-0400-klucze-torx-spline-imbusowe-nowe-i4877735350.html i jeszcze kilka takich zakładanych na 1/4 ,, 1/2 a potrzebuje jeszcze czegoś naprawdę dobrego z takich jak podałem powyżej , tzw tradycyjny klucz imbusowy z pogłębieniem tam gdzie nie można dojść zwykłym bitem . A wracając do misy to widziałem gdzieś taki konkretny długi imbus 5 mm z hazeta bodajże

Polecam Honitona, bity imbusowe tej firmy tłuklismy przez jakies 3 lata w firmie, dostały wiele młotów, strzelały na 10m a jednak przetrwały co bardzo miło mnie zaskoczyło.

Z honitona zaryzykowałem i użytkuje komplet płasko oczkowych i póki co jestem pozytywnie zaskoczony, te wielofunkcyjne oczko póki co okazuje się całkiem porządne

Edytowane przez koziol1172

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.