Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mannesmann Yato


koziol1172

Rekomendowane odpowiedzi


Covala płaskie się świecą

tak nie nie swieca jak polerowane aluminium ,te to jest shit a covala naprawde mam duzo takich co młoty 5kg przeżyły i dalej służą .



Mam jeden komplet ktory kupil moj dziadek ponad 40lat temu, sa to polskie klucze nasadowe od 8 do 42 na kość 1/2" i sa bardzo mocne, zaden nie jest uszkodzony.

własnie też takie posiadam i kupno takich teraz ( w tej jakosci ) to graniczy z cudem ,czasem po giełdach jeszcze mozńa kupić uzywane w bdb stanie ,co tydzień jezdze i dokupuje w razie potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw stanley ma mój tato ,który użytkuje go na stacji kontroli pojazdów już 3 lata , mimo iż klucze nie wyglądają tak ładnie to sprawują się rewelacyjnie , żaden z kluczy nie uległ zniszczeniu , polecam ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś z normalnych grzechotek? Bo te z Covala czy jako to max pół roku i coś z nimi nie tak, przeskakują pod obciążeniem lub zacinają się. Miałem dwa komplety Yato i dwa Stanleya. Następnie przerzuciłem się na Betę i ta, chodź chodzi już ponad pół roku to irytuje mnie sposób przełącznika, który pod bardzo minimalnym muśnięciem palcem przeskakuje i często przez przypadek zmieniam zapadkę.

Nie wiem co za idiota wymyślił ten sposób przełącznika :facepalm:

big_920_55_2.jpg?lm=1383889644

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zestaw COVALA z wieczystą gwarancją. Sprzedawca poinformował mnie, że w przypadku uszkodzenia jakiegoś narzędzia z zestawu muszą wymienić na nowy. Gwarancja jest bezterminowa więc skoro ją dają tzn. że są pewni jakości produkowanych narzędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne grzechotki ma Proxxon i Bahco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zestaw COVALA z wieczystą gwarancją. Sprzedawca poinformował mnie, że w przypadku uszkodzenia jakiegoś narzędzia z zestawu muszą wymienić na nowy. Gwarancja jest bezterminowa więc skoro ją dają tzn. że są pewni jakości produkowanych narzędzi.

Gówno prawda :) Zawsze znajdą jakieś "ale", np nie kompletny zestaw (gdy zgubisz chociaż jedną nasadkę) lub "Nie właściwe użytkowanie". Sprawdzone.

Jako ciekawostka, oddałem z Boscha wiertarko-wkrętarkę za ok 900zł na gwarancję, dwa dni przed jej upływem, a po 4 dniach miałem już z powrotem wiertarkę z wymienioną głowicą i akumulatorami. Jednak co firma, to firma.

Właśnie planuje spróbować Proxxona, tylko mają dość mały wybór wózków narzędziowych kompletnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz porzadny wozek narzedziowy to rozejrzyj sie za Gedore lub Hazetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz porzadny wozek narzedziowy to rozejrzyj sie za Gedore lub Hazetem.

Ale trzeba pewnie z 7k wyłożyć za Hazeta:kwasny: Ale fakt to już narzędzia przemysłowe:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gedore w ogóle szło w opcji kompletnych wózków? Bo np na allegro tylko puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szło, mam gdzies katalog Gedore sprzed 4 lat ale drogo w ....uj

jakosc mają zayebistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robi ktoś z was ks-tools'em ???? w robocie lubię używać tych właśnie grzechotek, póki co są mocne i MAŁE używam głównie tej na 1/2 i 1/4

Jeżeli chodzi o grzechotki to nr1 dla mnie póki co. Najbardziej mi pasuje ta na 1/4 ... do nowych nadziganych aut jak znalazł

Proxxona grzechotki z nasadkami używam rzadziej, taki przelotowy głównie do amorów, jakiś końcówek itp http://allegro.pl/proxxon-23604-klucze-nasadowe-komplet-nasadek-fv-i4527204557.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Narz%C4%99dzia+i+sprz%C4%99t+warsztatowy-18554_Narz%C4%99dzia+warsztatowe-28433_Narz%C4%99dzia+r%C4%99czne-28440_Klucze-28448_Nasadowe-28458

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w pracy i w domu używam kluczy proline i jestem zadowolony

No dobre są. Jak nie możesz gdzie podejść to śmiało młotkiem można je podgac:good:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie bawiłem tymi kluczami

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4546564237&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=114

wykonanie takie sobie ale daja radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Honitona już od kilku lat, grzechotki przeżyły odkręcanie przy pomocy 2 metrów rury więc uważam że są super COVAL też spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu używam zestawu coval jak na razie daje radę super :) muszę jeszcze kupić jakieś płasko oczkowe porządne. W pracy z płasko oczkowych używamy Covala albo Kuzni pracuję na kopalni więc wyobraźcie sobie jak tam wszystko wygląda każda śruba zapieczona praktycznie za każdym razem trzeba jakąś przedłużkę kombinować jak już nie idzie tym to jedynie upalanie :) kluczę dają radę raz miałem tylko zdarzenie że się trochę skrzywił ale sruba poszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zestaw COVALA z wieczystą gwarancją. Sprzedawca poinformował mnie, że w przypadku uszkodzenia jakiegoś narzędzia z zestawu muszą wymienić na nowy. Gwarancja jest bezterminowa więc skoro ją dają tzn. że są pewni jakości produkowanych narzędzi.

Biorąc pod uwagę że Coval ma duże problemy jako firma i towar ich jest mocno niedostępny to gwarancja wieczysta wydaję się mocno naciągana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...