Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stalowe rury zamiast węży i intercooler z iveco

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mój intercooler umarł, a węże ciągle się psują i szukanie nieszczelności już mnie drażni ( może czas zmienić silnik na większy a nie katować 1.9 :/ )

Czy ktoś wstawiał do swojej a4 b6 AWX może intercooler z Iveco Daily 2.3/2.8 ? bo czytałem że jest taka możliwość

Chce wstawić ten intercooler i mam pytanie, gdzie moge dorobić do niego metalowe rury zamiast tych zwykłych węży które pękają

interesuje mnie coś takiego

Zajmuje się ktoś z forum hmm jak to nazwać ? wyginaniem rur ? czy jest ktoś w stanie zrobić oczywiście nie za darmo

Chce po prostu zrobić to tak aby już więcej nie szukać nieszczelności i mieć spokój, w ciagu 3lat wymieniłem kilka węży i jeden intercooler i teraz znowu coś padło bo gwizdze pod maską

Opublikowano

Juby_p zajmuje sie takimi wynalazkami,z gieciem będzie trochę cieżko ale napewno cos ci wyspawa ;)

Opublikowano

na metalowych rurach dudni we wnętrzu niczym w Jelczu

Opublikowano

metalowa rura nie odda szybko ciepła jak już się nagrzeje to icek nie pomorze :) tylko amelinium ! :D

Opublikowano

metalowa rura nie odda szybko ciepła jak już się nagrzeje to icek nie pomorze :) tylko amelinium ! :D

to jak tak jest to nie montuj IC tylko same rury :)

Opublikowano

metalowa rura nie odda szybko ciepła jak już się nagrzeje to icek nie pomorze :) tylko amelinium ! :D

to jak tak jest to nie montuj IC tylko same rury :)

ok spróbuje :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

czy cos się wyjasniło w sprawie rurek i przede wszystkim intercoolera? sam zastanawiam się nad taką zabawą.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zrobilem u siebie cooler z IVECO w 1.8T ... Pierwsza sprawa to zderzak do S4 bo inaczej sie nie zmiesci ... druga... trzeba przerobic "zbiorniki" zewnetrze intercoolera pod skos bo wychodza po za zderzak i wygladalo by to tragiczenie... To juz moj drugi cooler bo taki sam wstawilem sobie do S3 8L .

W obu mam 3 coolery

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak chcesz zeby ci wyspawali pozadnie rury z kwasowki badz z alu polecam

robilem tam juz kilka rzeczy

http://www.metconcept.com/strona_glowna.html

moze ich glownym zadaniem nie sa auta ale spawaczy i sprzet maja pierwsza klasa

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wiatm masz moze jakies fotki jak to zrobic i jaki zbiornik trzeba przerobic ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.