Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przepływka 1.8 20v ARG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie padła mi przepływka w audi i chciałbym coś kupić tylko nie wiem jaką oryginał nowa-zamiennik czy używkę doradzcie coś bo szybko mi potrzebna jest,podeślijcie nawet linki

Opublikowano

Lepiej ori używka niż chiński zamiennik.

Opublikowano
  • Autor

to wytrzyma mi rok nie więcej

Opublikowano

podaj numer seryjny ze starej bo mam nówkę ori do sprzedania

Opublikowano

to wytrzyma mi rok nie więcej

co ty z nią robisz :wink: ,że nie wytrzyma roku

Opublikowano
  • Autor

podaj numer seryjny ze starej bo mam nówkę ori do sprzedania

podaj adres swojej poczty to ci prześlę numer na email

to była używka nie wiem dlaczego to się stało a została sprawdzona po odłączeniu jej auto normalnie się zachowywało a jak by była dobra to powinno kuleć od razu

mam tak na przepływce 0 280 218 013 a pod spodem mam tak 06B 133 471 i powiedz jak cena za nią jeśli jest nowa

Opublikowano

a próbowałeś czyscic jakimś kontakt sprejem?

Opublikowano
  • Autor

tak ale to już lipa nie ma co,mam ją od koleżki i tak myślałem że to już po niej


panowie przepływka jeszcze raz sprawdzona i jest oki ale mam problem z silnikiem tzn.auto odpala i jest git lecz gdy wciskam gaz raz chodzi dobrze a raz zle czyli dodaje gazu i auto dławi się jakby nie mogło wejść na wszystkie gary a potem znowu dobrze a dzieję się to jak wcisnę na rozgrzanym silniku od razu do końca pedał gazu,auto sprawdzane u elektryka i dzisiaj u mechanika a także ciśnienie pompy olejowej i jest dobrze a i mam wypadanie zapłonu na 1 i 3 cylindrze

Opublikowano

a w cewce nie jest tak że jeden moduł odpowiada za 1 i 3 cylinder a drugi za 2 i 4? Może to właśnie ona


patrzyłeś w ciemnicy spryskać wodą czy przebić nie widać?

Opublikowano
  • Autor

kolego to jest dwu miesięczna cewka DELPHIEGO koszt 750zł jutro może na chwilę podmienię na ori zobaczymy co za efekt będzie

Opublikowano

ja kupiłem huco za około 650 na darmo i leży czeka na zbawianie. Z którego kanału odczytujesz wypadanie? bo w naszych rocznikach chyba nie ma tej opcji a jest tylko timing retardation czyli opóznienie na kanale 013 a missfire czyli wypadanie jest w nowszych silnikach przynajmniej u mnie w adr tak jest u ciebie może inaczej troche, chyba że źle to rozumuje to niech ktoś mnie poprawi

Opublikowano
  • Autor

ja mam oznaczenie silnika ARG i mam wypadanie zapłonu na 1 i 3

Opublikowano

wiem że masz arg pisałem o rocznikach a nie o silnikach

Opublikowano
  • Autor

a cha oki no poczekam do jutra i zobaczę jak podmienię co się będzie działo no ale u mnie jest wypadanie zapłonu

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

ja mam oznaczenie silnika ARG i mam wypadanie zapłonu na 1 i 3

a powiedz mi jak sprawdzałeś wypadanie zapłonu ze masz na 1 i 3 cylindrze vagiem a jeśli tak to możesz mi podpowiedzieć

jest jakiś sposób na sprawdzenie tego wypadania zapłonu

Opublikowano
  • Autor

kolego wagiem kumpel mi sprawdzał i pokazywało bląd wypadania zapłonu od razu że na 1 i 3 cylindrze nieważne czy to ciepły czy to zimny


po wymianie cewki skasowałem błąd i nie ma go już,oczywiście cewka ori używana

Opublikowano

kolego wagiem kumpel mi sprawdzał i pokazywało bląd wypadania zapłonu od razu że na 1 i 3 cylindrze nieważne czy to ciepły czy to zimny

po wymianie cewki skasowałem błąd i nie ma go już,oczywiście cewka ori używana

a w jaki sposob sprawdzał ci ze akurat na tych dwohc cylindrach wypadał zapłon w którym bloku w vagu to można sprawdzić

Opublikowano
  • Autor

sam dokładnie nie wiem ale pokazał mi ten błąd tzn wypadanie zapłonu 1,3 cylinder


tak wskazywało u niego i już więcej mnie nie interesowało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.