Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przepływka 1.8 20v ARG


chudy30

Rekomendowane odpowiedzi

panowie padła mi przepływka w audi i chciałbym coś kupić tylko nie wiem jaką oryginał nowa-zamiennik czy używkę doradzcie coś bo szybko mi potrzebna jest,podeślijcie nawet linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wytrzyma mi rok nie więcej

co ty z nią robisz :wink: ,że nie wytrzyma roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj numer seryjny ze starej bo mam nówkę ori do sprzedania

podaj adres swojej poczty to ci prześlę numer na email

to była używka nie wiem dlaczego to się stało a została sprawdzona po odłączeniu jej auto normalnie się zachowywało a jak by była dobra to powinno kuleć od razu

mam tak na przepływce 0 280 218 013 a pod spodem mam tak 06B 133 471 i powiedz jak cena za nią jeśli jest nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to już lipa nie ma co,mam ją od koleżki i tak myślałem że to już po niej


panowie przepływka jeszcze raz sprawdzona i jest oki ale mam problem z silnikiem tzn.auto odpala i jest git lecz gdy wciskam gaz raz chodzi dobrze a raz zle czyli dodaje gazu i auto dławi się jakby nie mogło wejść na wszystkie gary a potem znowu dobrze a dzieję się to jak wcisnę na rozgrzanym silniku od razu do końca pedał gazu,auto sprawdzane u elektryka i dzisiaj u mechanika a także ciśnienie pompy olejowej i jest dobrze a i mam wypadanie zapłonu na 1 i 3 cylindrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w cewce nie jest tak że jeden moduł odpowiada za 1 i 3 cylinder a drugi za 2 i 4? Może to właśnie ona


patrzyłeś w ciemnicy spryskać wodą czy przebić nie widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to jest dwu miesięczna cewka DELPHIEGO koszt 750zł jutro może na chwilę podmienię na ori zobaczymy co za efekt będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem huco za około 650 na darmo i leży czeka na zbawianie. Z którego kanału odczytujesz wypadanie? bo w naszych rocznikach chyba nie ma tej opcji a jest tylko timing retardation czyli opóznienie na kanale 013 a missfire czyli wypadanie jest w nowszych silnikach przynajmniej u mnie w adr tak jest u ciebie może inaczej troche, chyba że źle to rozumuje to niech ktoś mnie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cha oki no poczekam do jutra i zobaczę jak podmienię co się będzie działo no ale u mnie jest wypadanie zapłonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam oznaczenie silnika ARG i mam wypadanie zapłonu na 1 i 3

a powiedz mi jak sprawdzałeś wypadanie zapłonu ze masz na 1 i 3 cylindrze vagiem a jeśli tak to możesz mi podpowiedzieć

jest jakiś sposób na sprawdzenie tego wypadania zapłonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wagiem kumpel mi sprawdzał i pokazywało bląd wypadania zapłonu od razu że na 1 i 3 cylindrze nieważne czy to ciepły czy to zimny


po wymianie cewki skasowałem błąd i nie ma go już,oczywiście cewka ori używana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wagiem kumpel mi sprawdzał i pokazywało bląd wypadania zapłonu od razu że na 1 i 3 cylindrze nieważne czy to ciepły czy to zimny

po wymianie cewki skasowałem błąd i nie ma go już,oczywiście cewka ori używana

a w jaki sposob sprawdzał ci ze akurat na tych dwohc cylindrach wypadał zapłon w którym bloku w vagu to można sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam dokładnie nie wiem ale pokazał mi ten błąd tzn wypadanie zapłonu 1,3 cylinder


tak wskazywało u niego i już więcej mnie nie interesowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...