Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analize logow pb/lpg 1.8T AMB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, prosze specow o rzucenie okiem na moje wypociny. Ciagle mam wrazenie ze cos jest nie tak, raz jedzie dobrze a raz w ogole nie jedzie.. Logi zrobilem na pb i lpg aby porownac. Silnik AMB 1.8t 170km. Intalacja BRC jakies 1.5 roku.

PB:

http://vaglog.rtnet.pl/log_185150.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_185151.html

LPG

http://vaglog.rtnet.pl/log_185153.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_185152.html

Z gory dziekuje;)

Opublikowano

Przeplywka do wymiany, dla potwierdzenia zrob 002+033 na pb.

Opublikowano

Przepływomierz zużyty, zaopatrz się w nowy.

Opublikowano
  • Autor

http://vaglog.rtnet.pl/log_185213.html zrobilem tak jak chciales

Edytowane przez marajan

Opublikowano

No dziwnie to wyglada bo w tych logach przeplywka pokazala troche wiecej, ale i tak jak na amb za malo, pytanie przy przed logami kasowales bledy? moze lpg ci rozjezdza adapacje.

Opublikowano
  • Autor

Kasowałem a drugie logi zrobiłem po czyszczeniu przeplywki.. Jak zmieniać to tylko na ori czy jakieś zamienniki są godne polecenia?

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Edytowane przez marajan

Opublikowano

tylko ori bosch

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zamowilem nowa, jak wymienie to robie od razu logi


Zrrobilem logi na nowej przeplywce ale widze, ze dalej szału nie ma... Filtr powietrza ma jakies 2-3tys. km.. O co tutajj chodzi?

http://vaglog.rtnet.pl/log_185761.html
http://vaglog.rtnet.pl/log_185762.html


Nikt mi nie odpisuje.. Czy problem z złym odczytem przepływu powietrza moce byc generowany przez blow offa? Mam założony forge 007 z trąbka.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Opublikowano

Moze byc najlepiej podmienic na zwykla dv bo te blow off sa nic nie warte.

Opublikowano
  • Autor

Podmienilem DV na ori plastikowy. Zrobilem Logi i dalej jest to samo... Lukasz13 poradz cos bo ja juz nie mam pomyslu;/

http://vaglog.rtnet.pl/log_186627.html

http://vaglog.rtnet.pl/log_186628.html

Edytowane przez marajan

Opublikowano

Zrob loga 114

Edytowane przez gregor10

Opublikowano

Czasem z logow ciezko wskazac konkretna przyczyne, na pb sporo cofa zaplony, stad mozliwy spadek mocy, zagladales kiedys do kata moze?

Opublikowano
  • Autor

Osobiscie nie zagladalem.. wiec jutro zajrze i zobacze czy jest jakis przeswit.. macie jeszcze jakies sugestie co do cofania zaplonow?

Zrobilem Logi 002,033,114

http://vaglog.rtnet.pl/log_186711.html


zerknie ktos na te logi?;/

Opublikowano

Szczelnosc układu dolotowego robiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

Nie robiłem.. Może to mieć wpływ na pomiar przeplywki?

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Opublikowano

Jak najbardziej

Opublikowano
  • Autor

Jak poprawnie to zrobić? Im więcej czytam to tym więcej różnych teorii.. Zakładam wentyl na tipa zaraz za przepływka i dmucham ok 1-2bar. Czy trzeba zdejmować korek olejowy, zatykać odme czy zatykać rurę przed przepustnica? Chce sprawdzić wszystko co możliwe =)

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Opublikowano

odpinasz przewód od turbo, przepustnicy i DVki

dwa zaslepiasz a w trzeci dajesz wentyl, taki jak do koła

i dmuchasz 2 bary

jak nic nie wylezie sprawdzasz wszystkie przewody spod kolektora ssacego i szczelnosc zaworów jednokierunkowych

sprawdz też szczelnosc zaworu N75

Opublikowano
  • Autor

a jak nie bede odpinal przeowdu od przepustnicy to sprawdzi sie od razu szczelnosc odmy i tych podcisnien?

Opublikowano

tak, ale do dokładniejszego sprawdznia trzeba robic to osobno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.