Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a6 c6 2007 Q, 3.2 v6


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

No popatrz jak można zarobić w sklepie metalowym :D

Czemu się nie chwalił na gg, że ma C6? ;)

Dawaj te foty, a nie z rodziną siedzisz przy niedzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie wszystcy choruja, autem jeszcze nawet trasy nie zrobiłe, nie ma kiedy, czasu brak , jak sie poogarniam to wlepie foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć temat w oiz.....du a Czakiemu Bana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prezes zamykamy:-).

No nie ooier...dala.....j się.tylko za tydzień pod kościołem staw,i ogień:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda na pneumacie niesamowita, sport , komfort pierwszy raz jechałem trase i zero zmeczenia, a6 to a6 wózek spisuje się znakomicie jestem mega zadowolony

co do spalnia przestaje czytac opini ludzi ,

trasaod 7.5 tak tak tyle bylo tepem 80-90 km/h, przy pogonieniu normalnymi drogami auto piło 8,8 srednie z fisa pokrywa sie z laniem do baku

zrobiłem 600km wiec jest bdb , ale miasto to juz wynik 13-15


fotki na pierwszej stronie , naraziez telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co mam rezac ?:) boberek, sufit mam lezy mi w uj czasu wiec go zapodam , co dalej sline zew? raczej sama dokladka poleci na tyło i tyle, przedni to prawie roznicy nie ma lampy led przód ? w takich cenach raczej mi si ejuz nie chce chyba ze z rsa wpadna te 10 ledowe :) po za tym wszytsko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że właściciel zadowolony :D

PS. następnym razem pasuje zobaczyć tą Twoją A6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update zdjęc,

ze my nie mamy swojego serwera na zdjecia tylko jakis posrany fotosik musi byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale ceny opon 20 cali powalaja

jak wleci 19 bbs to opusze go jeszcze o 20mm w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki, a ramka na zegary dalej srebrna? :whistling::decayed: Fura prezentuje się zajebiaszczo :wink: koło świąt podjadę obejrzeć i odebrać prezent dla "kochanki" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek nie wiesz czasem czy pneumatyka A6 = pneumatyce w Allroad A6 - wiem że Allroad ma jedno dodatkowe ustawienie "allroad" ale czy układ jest inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne amortyzatory sa o innym skoku , wizulanie sie nie roznia ale jednak jest roznica , wiem, ze mozna standardowy zawias pneumatyczny opuscic o 2cm w dół i to zrobie jak zaloze 19' narazie na zime zostanie tak jak jest anie jest źle, niewiem wtedy jak wysyko sie podniesie. sprawdzę dam znać

oszukuje sie system podając mu nie prawidłowe dane dotyczace aktualnej wysokości. oczywiscie vcds-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli konstrukcyjnie te miechy będą bardzo podobne - zatem trwałość podobna, szperam trochę o tej pneumatyce i wydaje się że w C6 jest ona całkiem OK

Fakt gdzieś czytałem o adaptacji pneumatyki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wiecej miechy wygladaja identycznie maja inne numery czesci , a faktycznie maja parametry pracy, miałem oba u siebie wiec wiem. pneumatyka jest ok, amory kupisz nawet po 500zł, zestaw naprawczy kompresora sa juz dostepne w aso, tragedii nie ma zadnej, a jazda bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem trochę allroadem c6 ,pneumatyka w tym aucie,to bajka,komfortowo bez przechyłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...