Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie gaśnie oświetlenie wnętrza


Dyzmus

Rekomendowane odpowiedzi

Po zamknięciu samochodu lampki wewnątrz nie gasną, Gdzie szukać problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozumiem przełącznik masz dobrze ustawiony na wyłączenie lampek przy zamkniętych drzwiach ?

Edytowane przez Michał139
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przełącznik jest w tej pozycji, dodam ze przełącznik świateł i włącznik świateł awaryjnych również się świeci, a po kilku minutach gaśnie czy to normalne w tym modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podświetlenie nóg kierowcy gaśnie? U mnie (co prawda B5)w zamku są dwa mikrowłączniki, które odpowiadają m.in. za oświetlenie wnętrza i za sygnał włączonych świateł. Miałem z tym problem, który kiedyś opisałem na forum a sęk w nim tkwił w dźwigience "działającej" na ten mikrowłącznik- raz nie gasło światło a po nadmiernemu podgięciu owej - nie zapalało się. Metoddą prób i błędów udało mi się zakończyć ten problem i od ponad roku mam spokój ( odpukać w puste :glupek2: ). Nie wie jak sprawa ma się do B6, ale myślę że wielkich zmian nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przełącznik jest w tej pozycji, dodam ze przełącznik świateł i włącznik świateł awaryjnych również się świeci, a po kilku minutach gaśnie czy to normalne w tym modelu?

to jest normalne, czyli musisz mieć jakieś krańcówki uszkodzone masz może oświetlenie nad nogami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało ale światełka zaczęły przygasać wiec sprawa załatwiona. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję temat: nie gasną światełka wnętrza ani po odpaleniu auta, ani po zamknięciu.  Czujniki otwarcia wszystkich drzwi i klap sprawne, sprawdzałem 2 razy. Przełącznik ustawiony prawidłowo. Po wyłączeniu ręcznym gasną.

 

Wczoraj dokodowałem poduszki powietrzne w kanale 60 instrumentów dodałem 16. Możliwe, że to od tego?

 

Dodam jeszcze, że nie migną migacze przy zamykaniu auta pilotem. Dioda w drzwiach działa, same migacze też.

Edytowane przez golfagn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem błędy i nic nie ma. Zakodowałem wszystko tak jak było wcześniej, ale nadal bez zmian. 

Co mogę jeszcze sprawdzić?

 

EDIT:  sprawa rozwiązana. Dość idiotyczna "usterka". Zauważyłem, że nie działa zamykanie guzikiem na drzwiach centralnego zamka. Sprawdziłem moduł komfortu i nic. Włączyłem test modułu komfortu i przeszedłem go całego i zaczęło działać. Wczoraj go nie dokończyłem i pewnie przez to nie działało.

Edytowane przez golfagn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2017 o 13:09, golfagn napisał:

Odgrzeję temat: nie gasną światełka wnętrza ani po odpaleniu auta, ani po zamknięciu.  Czujniki otwarcia wszystkich drzwi i klap sprawne, sprawdzałem 2 razy. Przełącznik ustawiony prawidłowo. Po wyłączeniu ręcznym gasną.

 

 

Mam podobny problem, poza cytowanymi dodatkowo ; centralny nie zamykał prawych tylnych drzwi ( obecnie nie otwiera), brak sygnalizacji świetlnej przy zamykaniu centralnym ).

Ktoś podpowie rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie podobmy problem nie gaśnie w środku oświetlenie i brak migania kierunków oraz nie dziala guzik zamykania od środka robiłem test auto skan vcds ale go przerwałem nie oczekiane odwiedziny czy faktycznie moze to być wina tego ? Jak ewentualnie to teraz naprostowac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...