Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy program w BRK Inowrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to juz ladny wynik :)

Opublikowano

Często podróżuje przez Inowrocław jeżdżąc do i z Polski - widziałem gdzie chłopaki mają swoją reklamę ale nic o nich nie słyszałem, na rabat się nie załapie bo zjazd mam teraz dopiero na święta - ale tak z ręką na sercu możecie ich polecić jako profesjonalny zakład ?

Opublikowano

A o jaki silnik pytasz?
Wszystko masz sprawne?
Seryjne auto bez modyfikacji mechanicznych?
O promocję się nie martw, w BRK właściwie prawie cały czas jest promocja.

Opublikowano
  • Autor

Często podróżuje przez Inowrocław jeżdżąc do i z Polski - widziałem gdzie chłopaki mają swoją reklamę ale nic o nich nie słyszałem, na rabat się nie załapie bo zjazd mam teraz dopiero na święta - ale tak z ręką na sercu możecie ich polecić jako profesjonalny zakład ?

polecam z czystym sumieniem :D

mnie we wtorek czeka usuniecie DPF,bo troche tam namieszane i ogranicza minimalnie program, zobaczymy czy a raczej jak autko sie "odmuli" :decayed: oczywiscie sprawe ogarniaja chlopaki z BRK

Opublikowano

Byłem , zwiedziłem , zwyciężyłem :grin: Także polecam ! Profi robota .....ale to wciąż za mało i chyba wybiore się do nich na FMIC'a :wink:

Edytowane przez dydek1

Opublikowano

Często podróżuje przez Inowrocław jeżdżąc do i z Polski - widziałem gdzie chłopaki mają swoją reklamę ale nic o nich nie słyszałem, na rabat się nie załapie bo zjazd mam teraz dopiero na święta - ale tak z ręką na sercu możecie ich polecić jako profesjonalny zakład ?

z ręką na sercu polecam. Chłopaki bardzo kompetentni.

Opublikowano

jakie oni tam maja terminy? moze i bym podjechal w przyszlym tygodniu jak wrzuce zimowy setup....... podrzuci ktos jeszcze raz nr do nich

Opublikowano
  • Autor

http://www.brk-tuning.pl/kontakt

3-4 dni wcześniej trzeba się umawiać

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzeje kotleta.

W najbliższym czasie będę musiał zrobić program w moim a4 (początek marca). Może ktoś też ma plany i znowu by się uzbierala grupa? Zawsze to łatwiej rabat wywalczyć ;)

Opublikowano

ja się pisze

orientowałem sie w w AJM 700 zł podstawa + 50zł każdy mod ( turbo, wtrysk, inny IC )

Opublikowano

No to standard cena jest. Zadzwonię i zapytam jak z terminem i ile upustu przy większej grupie teraz jest ;)

Opublikowano

co do terminu to marzec maja wolny póki co, tak na spokojnie to trzeba tydzień przed dryndnąć żeby zabukować termin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.